Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 51963 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Manager pobiernia plikow/download manager - zamiennik Flashgeta classic - co polecacie? , beiks 6/06/11 02:15
j.w. - uzywalem do tej pory Flashgeta classic do pobierania duzych plikow/obslugi wolnych polaczen - wersji 1.xx, bo te nowsze wersje nie przypadly mi do gustu - teraz szukam jakiegos dobrego zamiennika do Win7 (darmowego lub nie). Co uzywacie/polecacie, bo wypadlem z obiegu, jesl chodzi o te programy (to co jest wbudowane w przegladarki nie zawsze wystarcza, wiec musi byc to jakis zewnetrzny program).

  1. Może przejrzyj coś z tego , J@rek 6/06/11 06:27
    http://freesoftware.cba.pl/...-lan/downloader.html

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. tego wbudowanego w , Kenny 6/06/11 06:34
    Maxthona pewnie nie prbowales...? A przesiadlem sie na niego wlasnie z flashgeta... No ale do tego trzeba uzywac maxthona a nie jakiegos tam ff albo o. :)

    .:Pozdrowienia:.

  3. hmmm , Nazgul 6/06/11 07:31
    jdownloader

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. jdownloader , Banan 6/06/11 08:32
      albo ten w operze :)

    2. jdownoader , Kenny 6/06/11 08:57
      jest dobry do 'niesciagalnych' rzeczy; ale jako zastepstwo pelnowymiarowego managera... totalna porazka - zero opcji.

      .:Pozdrowienia:.

  4. bitcomet. dobrze obsluguje polecenia http dotyczace , ptoki 6/06/11 07:36
    dociągania plików.
    Jesli tylko serwer obsluzy resume to bitcomet nie bedzie ciagnal od poczatku.
    A jesli nawet to nie nadpisze juz sciagnietego pliku...

  5. jest cos zlego we FlashGet? , Maverick 6/06/11 10:11
    dajcie znak bo ja go uzywam a moze nie powinienem?

  6. Ja używam IDM , Janusz 6/06/11 10:52
    czyli Internet Download Manager. Niestety płatny. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL