Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19109 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowy Tomyśl - Świecko: będzie ta autostrada na 2012 czy nie ? , pachura 10/06/11 23:36
Co chwilę słyszę we wiadomościach że ten czy inny odcinek będzie opóźniony (z winy Chińczyków czy kogokolwiek tam).

A czy wiadomo cokolwiek w kwestii tych śmiesznych, ale bolesnych 120 km które brakują Autostradzie Wielkopolskiej ? Prace się posuwają czy jak zwykle ?

  1. ban na SkyscraperCity? , Matti 10/06/11 23:48
    http://www.skyscrapercity.com/...9291&page=226

  2. ja slyszalem... , xmac 10/06/11 23:58
    od goscia ze strabaga, ze ma byc gotowa w tym roku

    dual&mobile power
    XMAC

  3. może będzie gotowa ale , digiter 11/06/11 00:26
    to będzie kosztować. Założę się że opłata za przejazd będzie niewiele mniejsza niż koszt samej benzyny spalonej na tym odcinku. Krótko mówiąc będziemy jeździli 2x szybciej i 2x drożej :)

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  4. hm moim skromnym zdaniem... , bat00n 11/06/11 13:46
    stary... jezdze tam czesto i jak widze ich tempo pracy to smiem watpic w cokolwiek - tam zazwyczaj pracuje z jedna wielka koparka i 3 ludzi -to wszystko LOL, od 5 lat tak sobie chlopaki bez pospiechu grzebia w ziemi - gora piachu, pelno sprzetu tylko jakos obsady nie widac hehe no ale zyjemy w PL a nie na zachodzie :) pozdrawiam

    GA-P35C-DS3R, E2180, Kingston 2GB
    DDR2 800mhz, Gecube HD 3850 Pro
    512MB, 750 HDD ;-)

    1. a ja uwazam calkiem cos innego , biEski 11/06/11 15:11
      calkiem sprawnie to tam im idzie.
      Pozatym maja skonczyć jakies 6 miesiecy przed czasem wiec skoro oni jedna koparka i 3 ludzi tak szybka to robia to może zagadać z nimi zeby cały kraj obskoczyli.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL