 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34861 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: wł±czone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O ¦ Ć |
 |
| |
|
Znacie jak±¶ firmę, gdzie używa się drukarek Datamax? , Agnes 14/06/11 16:00 wersja I-4208 oraz W-6308.
Je¶li tak, to poproszę namiary na maila, dziękuję.
P.S. Tak, to prywata :)Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta... - Skoro tak to się dopiszę , McIsland 14/06/11 23:36
nie widziałem nigdy drukarki DATAMAX, więc pics or didn't nie było...GTD ... - a ja , elliot_pl 15/06/11 02:38
z kolei pierwsze slysze, ale statsy trzeba podbic ;)momtoronomyotypaldollyochagi... |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|