Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42576 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[GSM] Heroes of Might & Magic III na telefonach , Demo 15/06/11 10:28
to było takie moje ciche odwieczne marzenie. By móc w sytuacjach poczekalni (lekarz, samolot itd) móc popykać w herosików. Czy obecne smartphone'y / telefony są w stanie toto odpalić? Zaznaczam tylko, że nie chodzi mi o gry podobne, jakieś tam substytuty. Konkretnie, stare dobre H of M&M III na tel.

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. HOMM II jest na iOS , dFour 15/06/11 10:33
    ale to port z wieloma bugami

  2. Jest na Andka , Bitboy_ 15/06/11 10:34
    http://androidapps.pl/...of-might-and-magic-2.html
    http://www.androidpolice.com/...e-excitement-here/

    9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
    Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
    ,FraDesION660P

  3. s.w. , marcin79 15/06/11 10:41
    Miodnie by było, faktycznie. Tylko musiałbym kupić większy telefon ;)

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  4. o qrcze... , Demo 15/06/11 10:59
    po wakacjach zmieniam tel'a...teraz wybór właściwego modelu będzie poważnie uzasadniony :)

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  5. s.w. , ili@s 15/06/11 12:11
    jeszcze cywilizacje bym chcial :P

    1. Na iOS... , vezyr 15/06/11 12:23
      ... jest Civilization Revolution: http://itunes.apple.com/...lution/id324563544?mt=8 - całkiem przyjemna.

      http://www.vezyr.pl

      1. popieram , dFour 15/06/11 12:41
        dobra giera, przyjemnie się gra

        a na iPada za to jest smallwordl ! rewelacja, i ryzyko też w fajnej wersji

  6. w temacie gier na telefony , Tummi 15/06/11 14:25
    polecam Pocket UFO na windows mobile - port starego dobrego ufo: enemy unknown ;) Przeszedlem w calosci, co na pc mi sie nie udalo :O

    Jesli ktos jeszcze cos dobrego przetestowal na win mobile, to prosze o info.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  7. hmm , lathander 15/06/11 18:29
    http://android.com.pl/...-magic-3-na-androida.html

    Greetings from Earth

  8. baldursa też można , vaneck 15/06/11 21:15
    http://android.com.pl/...roidzie.html#comment-9398

    A little less conversation, a little more action
    please

  9. s.w. , krogulec 15/06/11 21:47
    s.w. Nie mam telefonu z androidem, ale zamierzam miec, a podawane przez was linki sa calkiem ciekawe, wiec prosze nie ograniczajcie sie do kolejnych wersji HofM&M tylko podawajcie tez inne ciekawe linki do gier :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL