Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72386 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Team Fortress 2 za darmo! , Grocal 24/06/11 07:35
http://www.teamfortress.com/freetoplay/

Plotki okazały się prawdziwe. Decyzją Valve "Team Fortress 2" stała się darmowa i - z tego co wiadomo - będzie pewnie oparta wewnętrznie na mikrotransakcjach. Faktem jest, że mnie gra nigdy do siebie nie przekonała i moją "karierę" w opartych na klasach walkach FPP online nędznie kreowałem np. w takim ET:QW (pozdrowienia dla "klanu TPCów"), ale może ktoś chce spróbować swych sił w TF2, to jest ku temu okazja.

Na pewno, na razie, w ogóle...
Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
Ortografia nie gryzie!

  1. z innej beczki , RusH 24/06/11 08:16
    mikrotranzakcje w EVE Online okazaly sie MAKROtranzakcjami, Monokl dla twojego avatara to jedyne $68 .... i juz sa plany sprzedawania za pieniadze lepszej amunicji i statkow.

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. to wynika z tego , GULIwer 24/06/11 10:49
      że większość ludzi łudzi się, że ma kontrole nad własnymi wydatkami :)

      I'm only noise on wires

    2. mikrotranzakcje? , okobar 24/06/11 12:14
      a nie transakcje?

      AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
      GF 7600 GS, M2N4 SLI
      Win XP SP3

      1. morze i s , RusH 24/06/11 12:21
        ihihihihi

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

  2. ciekawe czy na xboxa też , Doczu 24/06/11 08:17
    Ale thx za info.

  3. w TF2 to nie działa , vaneck 24/06/11 10:14
    IMHO do tego o czym piszesz potrzeba wielkich map. Uwielbiałem ET:QW, rozgrywka oparta na klasach wymusza działanie grupowe co wprowadza trochę porządku do bezsensownych strzelanin online :-P Grałem trochę w TF2 i nie potrafiłem się w tym połapać: rozgrywka typu ET:QW na mapach z Quake 3 Arena w komiksowej oprawie.

    A little less conversation, a little more action
    please

  4. O matko , Padawan 24/06/11 10:48
    ale to głupie. Nie, dzięki, nie w moim stylu.

  5. hmm , Birdman 24/06/11 11:18
    Chyba wole nawalac BF:BC2 i czekac na BF3. Ale pewnie i tak to sciagne i potestuje ;)

    ping?

    1. ja sciagnalem , RusH 24/06/11 11:52
      i steam chyba umiera
      forum wywalaja blad IIS (gupi mikromietki), nie da sie zrobic klas bo jakas tam usluga jest offline, generalnie kupa

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

      1. Czyli , Birdman 24/06/11 11:59
        tak jak zawsze na steam...

        ping?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL