Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 86660 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Commodore 64 znow w sprzedazy !! , w1lko 28/06/11 23:26
http://www.commodoreusa.net/CUSA_C64.aspx

  1. pomysł niby fajny, ale ja poczekam na Odrę 1001 w obudowie HTPC , bwana 28/06/11 23:49
    ;-D

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  2. Już jakiś czas ... , Muchomor 28/06/11 23:58
    ... temu na joemonsterze reklamowała się firma, która miała joystick z wbudowanym Commodorkiem. Trzeba tylko było do TV podłączyć.
    Ale fakt nie wyglądało to jak oryginalna stara buda.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  3. jezeli juz jestesmy przy commodore , DomeLL 28/06/11 23:59
    to moze ktos wie co sie dzieje z tym projektem x1000? http://www.youtube.com/watch?v=v5sUcDIWRUg . Czy jest juz dostepna ta Amiga w sprzedazy? Szukalem na googlach,ale nic znalezc nie umiem :/

    1. Polski Portal Amigowy , Banan 29/06/11 00:06
      sprawdz u najlepszych :) polskich amigowcow

      http://www.ppa.pl/...j.php?news=1&szukaj=x1000

      1. o dzieki Ci wielkie , DomeLL 29/06/11 00:16
        z checia bym chcial zobaczyc u siebie na biurku jeszcze Amisie...

        1. a po co? , Banan 29/06/11 00:18
          ze sie tak wywrotowo spytam?

          i drugie pytanie: na jakim sprzecie skonczyles znajomosc z amiga?

          1. Amiga 1200 , DomeLL 29/06/11 00:28
            tylko i wylacznie z sentymentu na dzien dzisiejszy, chociaz pewnie x1000 bedzie mialo kosmiczna cene i troche zal by pupe sciskal wydac tyle kasy, zeby tylko zobaczyc jak wyglada i dziala aos4.1

            1. czyli na klasycznej , Banan 29/06/11 00:43
              ja doszedlem o oczko wyzej: powerpc. i juz wtedy dobijalo mnie kombinowanie, zeby film obejrzec czy NORMALNIE internet poprzegladac. nie wiem, jak dokladnie jest to teraz rozwiazane, ale pewnie przegladarka www jest 200 lat za murzynami. o calej reszcie glupich programow nawet nie warto wspominac. gry to juz zupelne marzenia... o wielu sprzetach tez mozna tylko pomarzyc bo sterowniki...

              a os4.1 masz tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=BSOZOzbJqGw

              1. a tu masz wszystkie workbenche , Banan 29/06/11 00:46
                http://www.gregdonner.org/workbench/

  4. a tu po polsku, , Banan 29/06/11 00:03
    na onecie http://gry.onet.pl/...edazy,1,4773054,artykul.html

    tylko co to za komodorek? ot, zwykly pecet zapakowany w stylowa obudowe i odpalony na tym emulator. to samo mam teraz, za duzo mniejsze pieniazki.

  5. ... , DomeLL 29/06/11 00:29
    jak wyglada i dziala na tym sprzecie

    1. kurcze bele , DomeLL 29/06/11 00:31
      chociaz edycje postow byscie wprowadzili, bo czasami uj czlowieka strzela :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL