Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 38025 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Która karta będzie cichsza? (ATi 5750) , gorky 3/07/11 14:17
W nawiązaniu do wątku http://twojepc.pl/boardPytanie152810.htm gdzie odzew nie był jakiś ultra duży postanowiłem jednak kupić nówkę. Z tego co widzę, to 5670 chyba się już nie opłaca kupować, skoro za ~300 zł można mieć już 5750.

I teraz pytanie jak jest z głośnością - która z tych kart będzie najcichsza:
Sapphire:
http://www.morele.net/...lite-11164-03-20r-295021/
HIS:
http://www.morele.net/...zna-his-h575fn512-309601/
Vertex3D:
http://www.techplanet.pl/...pci-express,20700.html
Sapphire 5770 (to że 5770 to mnie nie rusza, nie potrzebuję aż tyle mocy, raczej chodzi o jej inne chłodzenie):
http://www.morele.net/...bulk-11163-07-10r-363239/

Jakby było źle z tą głośnością to jest jeszcze taka, ale wolałbym jednak tyle nie wydawać:
http://www.morele.net/...box-gv-r575sl-1gi-315444/

dzięki z góry za opinie :)

  1. te karty z zasady są chłodne , Artaa 3/07/11 16:17
    ja bym kupił 5770 zawsze trochę więcej mocy,
    lub od producenta który daje 3 lata GW : Asus, Gigabyte

  2. Asus Formula 5750 , Demo 3/07/11 16:37
    nie wiem nawet czy wentyl pracuje i w idlu pokazuje mi 40'C. W grach...też nie słyszę, bo muzyczka, bo dźwięk, ale temp nie przekracza 65'C.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL