Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 51795 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

laptop windows 7 , szarp 5/07/11 19:20
jest sobie laptop sony, wszystko oryginał, śmiga jak szalony.
Dzisiaj wyrzucił komunikat o aktywacji systemu. Koniecznie domaga się podania wszystkich danych no i karty kredytowej.
Kompa jeszcze nie widziałem ale pierwsze słyszę aby coś takiego Ms robił, wg mnie wirus jakiś czy cuś.

KS

  1. oczywiscie , chris_gd 5/07/11 19:21
    nikt nigdy nie pytal o dane i karty kred.

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. Nigdy , konio 5/07/11 20:06
    Do żadnej aktywacji systemu nie podawało się danych osobych :) .A juz napewno nr . karty :) .Kup NIS2011 z pewnością sobie poradzi.

  3. ladne , cp_stef 5/07/11 20:13
    o tym jeszcze nie slyszalem. Ktos sie wzbogaci.

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

  4. wpisz byleco , myszon 5/07/11 21:24
    niech się chociaż scammerzy napracują

  5. A jestes tego pewien? , MARC 6/07/11 02:22
    Skad wiesz, ze to komunikat o aktywacji jesli tego nie widziales?
    Ktos, kto ci to opisal, mogl rownie dobrze pomylic aktywacje z rejestracja w jakims programie od sony.

    1. już widziałem , szarp 6/07/11 09:37
      system był potężnie zawirusowany. Okienko do aktywacji wyglądało jak od M$.
      Komunikat był, że niby ktoś aktywował Winde z tym samym kluczem i oni muszą potwierdzić dane. Podać należało nawet kartę z CVV.. . Hmm to co się nie zgadzało:
      - system był polski a komunikaty po angielsku
      - system był aktywowany jako OEM czyli bez kontaktu z M$

      Przyznam się, że wyglądało to bardzo przekonująco i mało zorientowanego laika pewnie da się oszukać.
      szkoda, że nie zrobiłem printscreenów.

      KS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL