Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72170 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zaproszenie na google+ , Mackie Messer 23/07/11 14:04
Witajcie,

Czy ktoś może przesłać mi zaproszenie na google+?

Bardzo dziękuje i pozdrawiam!

michalvis (at) gmail.com

"Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
F. Nietzsche

  1. poszlo , tytan 23/07/11 14:59
    j.w.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    1. dziękuje , Mackie Messer 23/07/11 15:34
      bardzo

      "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
      F. Nietzsche

  2. A może mi posiadacz takiego g+ nakreślić zalety? , Dexter 23/07/11 15:11
    Bo dostałem zaproszenie i nie wiem czy korzystać?

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. też bym się dowiedział chętnie , ViS 23/07/11 15:23
      jeśli na FB nie znajduję nic ciekawego oprócz komunikacji (do czego wystarcza gg) to co jest tutaj "nową jakością" ?

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    2. jak dla mnie produkt zupelnie bezuzyteczny , tytan 23/07/11 15:44
      z jednego prostego wzgledu - nie ma na nim ludzi. Facebook jak narazie moze wiec spac spokojnie.

      --
      "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
      życiem..."

      1. Tak tez mowili... , Dexter 23/07/11 18:42
        ...ludzie od myspace o facebooku :)

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

        1. hmm , tytan 23/07/11 23:22
          tylko, ze FB byl czyms innym, nowym, natomiast G+ jest jedynie kopia...co nie zmienia faktu, ze z mocnym promotorem.

          --
          "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
          życiem..."

          1. no kopią do końca nie jest , juzek 24/07/11 13:50
            ma wiele większych i mniejszych usprawnień w stosunku do FB.
            Ale ogólnie g+ ma ogromny potencjał na przyszłość. Mnóstwo innych, codziennych aplikacji Googla (gmail, picassa, talk i tysiące innych), bedzie powoli wiązać się z g+ tworząc jakis mega ekosystem, z którego Bóg wie co może wyniknąć.

            Więc radze założyć konto i obserwować jak pożera Fb:)

      2. mnie dziwi polityka, że na coś typu G+ potrzeba zaproszeń , yorg5 24/07/11 18:25
        przeca to utrudnia poszerzanie rzeszy userów...

        chyba, że chcą wywołać efekt elitarnego miejsca dla wybrańców ;> hehe

        The Borg's frightening appearance
        may scare small children.

        1. Zaproszenia są na razie, coś a'la beta. , Dexter 24/07/11 19:26
          Potem, wydaje mi się, otwarte zostanie dla wszystkich.

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

        2. to beta testy , juzek 25/07/11 00:25
          wiec dlatego tak

    3. proszę bardzo , Wedrowiec 23/07/11 19:19
      http://i.imgur.com/wv30D.png

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  3. 'Circle' pewnie zaczną odgrywać jakąś tam rolę. , juzek 23/07/11 16:26
    Po Facebooku widać, że trochę brakuje takiej opcji.
    Nie bardzo chce mi się oglądać wszystkich wpisy, a szczególnie lasek :/ - one naprawdę mają skłonność do zaśmiecania wszystkiego wszystkim.
    Jak też nie bardzo chcę pokazywać wszystkich moich wpisów odrazu wszystkim moim znajomym - można to zawęzić właśnie dzięki kręgom.

    Tworzenie kręgów znajomych czy branż zawodowych jest dobrym pomysłem, a jeśli bardzo interesują nas wpisy konkretnej osoby spoza naszych kręgów, to można wejść na jej profil i też obejrzeć (to też dobre rozwiązanie)

    O dziwo chat na FB (poza tym że mamy gg, skajpy, mirandy) też się przyjął, tylko że jest on słaby jeszcze, wolno idą im zmiany i ludzi to strasznie wkurza.

    Facebook swoją tablicą utorował drogę a google upgrejduje ją.
    Tylko czy zanim google zbierze wystaraczającą ilość ludzi to FB nie wymyśli podobnych kręgów czy czegoś innego?
    Pożyjemy zobaczymy.

    Na razie przez miesiąc testów mają ponad 20 mln użytkowników.
    Na razie są to bardziej sami ciekawscy, ale podejrzewam że ci co poczuli moc FB na pewno prędzej czy pozniej stworzą sobie też konta na google.. a stąd tylko do krok od przejęcia:)

  4. co to jest ? , rafaello40 23/07/11 17:58
    może poproszę i zobaczę email w profilu

    ...KWIDZYN...

  5. hehe: , piszczyk 24/07/11 16:24
    http://bash.org.pl/677328/
    ;)

    takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL