Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87025 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Formatowanie kodu w polu tekstowym przeglądarki lub Excela. Jak wpisać TAB? , Magnus 27/07/11 14:02
Załóżmy że w polu takim jak to w którym teraz pisze treść postu na TPC chcę pisać kod z ręki. Trochę szalone ale mam do czynienia z takim systemem CRM gdzie pisze się reguły walidacji pól w polu tekstowym przeglądarki.
W takim polu można co najwyżej wstawić enter i wtedy kod wygląda tak:
Funkcja if (jezeli prawda,
(jezeli fausz to cos tam innego
druga linia innej finkkcji
)
)
A chciałbym żeby kod miał wcięcia.
Funkcja if (jeżeli prawda,
<-TAB->(jeżeli fałsz to coś tam innego
<-TAB->druga linia innej funkcji
<-TAB->)
)
Jak na razie mam dwa rozwiązania:
pisać w notatniku i przyklejać
w Chrome można użyć Alt+009 co wstawia tab. W Operze to nie robi nic a w Firefoxie zachowuje się jak wciśniecie tab czyli przechodzi do następnego elementu.

Jest to prawie identyczna sytuacja jak z pisaniem dłuższych formuł w Excelu gdzie też można co najwyżej Alt+Enter wcisnąć co daje nową linie a tab przeskakuje do kolejnej komórki.

Czy masie jakieś inne ciekawe pomysły jak obejsć ten problem?

  1. w Operze , Tomasz 27/07/11 14:07
    powinno działać wstawianie znaków specjalnych z ALT+kod ASCII. Jeśli masz notebooka to trzymasz Fn+ALT+kod jeśli masz stacjonarny to ALT+kod wystukany na numerycznej.

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  2. a moze , ili@s 27/07/11 14:11
    /t ?

  3. da się skopiować i wkleić np. z notatnika , bwana 27/07/11 15:20
    ale efekt wizualny jest taki, jakby wprowadzona została zwykła spacja.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  4. Firefox - na wszystko jest addon , Grocal 27/07/11 16:54
    https://addons.mozilla.org/...refox/addon/tabinta/

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL