Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41202 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Żarówki LED do auta , katta 5/08/11 12:56
Czy ktoś miał/ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Chodzi o światła postojowe, włożyłem na próbę LEDy Philipsa ale komputer wykrył je jako przepalone, więc kupiłem takie podobno co są w stanie oszukać komp i tu pojawiły się moje wątpliwości - bo te LEDy Philipsa to były wykonane profesjonalnie a to co kupiłem to jakaś chińszczyzna montowana w SMD na płytce drukowanej. Dodatkowo oszukanie CANa polega na zbocznikowaniu diody rezystorem, tak aby zwiększyć pobór prądu. Całość ciągnie 170mA i grzeje się jak normalna żarówa albo i mocniej. Mam wątpliwości jak długo poświecą i czy nie wybuchną;)

  1. A co chcesz osiagnac , MayheM 5/08/11 16:39
    montujac ledy w postojowkach?
    Bo narazie jak widze efekt jest przeciwny do ideologii ledow.

  2. Generalnie chciałem , katta 5/08/11 16:56
    osiągnąć światło o barwie ksenona ale chyba zostanę jednak przy zwykłych żarówkach, może jakieś BlueVision kupię czy coś.

    1. za takie "chcenie" to , Chrisu 5/08/11 18:17
      jakbym był policjantem bym ci odebrał dowód.

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. taka prawda , Grzehoo 5/08/11 19:32
        na przeglądzie nie przejdzie, a policjant zabierze dowód. Lampa ma homologację z żarówką i tyle.

        Pozdrawiam.
        "Trust no one"

      2. ... , reev 5/08/11 23:35
        to postojówki, ani to nikogo nie oślepi ani nie zmniejszy widoczności pojazdu. To chyba jedyne światło w lampach, które przy ledach obok ksenonów daje fajny efekt. w kwestii bezpieczeństwa swojego i innych na drodze nic nie zmienia.

        Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
        cyferki, za dużo ramu, dysk
        holograficzny, elektrownia jądrowa

  3. krotko: , Banan 5/08/11 21:21
    zaloz normalne zarowki a nie bedziesz miec klopotow

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL