Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40

 Dzisiaj przeczytano
 47801 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komp po przeszczepie kręgosłupa dał znaki życia ;) , fiskomp 5/08/11 22:40
Asrock N68-S na Asrock N68-S UCC :)

Jak kiedyś pisałem, piorunek ładnie grzmotnął i co nieco poszło na płycie głównej, ale tak, że dało się pracować. Jednak brak USB na froncie i dziwne zresztą zachowania USB działających, do tego urąbana sieciówka spowodowała zakup niby tej samej płyty.
Asrock wyrasta na niezłą firmę, produkującą niezłe płytki za małą kaskę.

Wszystko poszło ok, poza małym zgrzytem.
Nigdy bym nie przypuszczał, że brak sterownika do procesora AMD, może zrobić taką jatkę ;) Objawy ciekawe w menadżerze proces bezczynności na 99%, a w okienku wykres, że jeden rdzeń jedzie na 100%. Kursor myszy skakał makabrycznie, otwarcie jakiegokolwiek okna to była mordęga. Przy okazji znikła dźwiękówka. Po zapodaniu sterownika i proc i dźwięk się pojawił. Niezły czad.

Ogólnie się cieszę, że obyło się bez reinstalki systemu, a jednak bebechy trochę inne. Niewiele ale jednak.

A pozatym PRYWATA i możecie się dopisywać :D

  1. pierwszy :P , Demo 5/08/11 22:46
    j.w.

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  2. ja tam , Kenny 5/08/11 22:48
    sie nie dopisuje :p

    .:Pozdrowienia:.

  3. Dopisany, a w przeciwieństwie do kolegów nie przychodzę z pustymi rękami. , JanTomasz 5/08/11 23:36
    Przybywam z podarkami, niczym trzej królowie, acz miast złota i żywicy ofiarowuję:
    - flaszkę,
    - ciepłe papucie
    - i karpatkę [ http://www.youtube.com/watch?v=OQuxVf-xSZs ]

    (;,;)

    1. No dobra , Bergerac 6/08/11 10:07
      Biorę.

      Barbossa: You're supposed to be dead!
      Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL