Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12742 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z touchpadem na Sony Vaio. Pomieszane przyciski? , MARC 11/08/11 17:46
Witam,
Właśnie miałem zabawę z przyciskami touchpada na SONY VAIO, które zupełnie zwariowały.
Sytuacja wygląda tak, że część dotykowa działa, ale lewy i prawy przycisk działają jakbym wciskał środkowy przycisk myszki. W ustawieniach softu do touchpada można przypisać własne ustawienia do przycisków, ale nie zmienia to prawidłowo ich funkcji. Najlepsze, co mi się udało, to że jak ustawię naciśnięcie obu przycisków równocześnie na lewy klik, a oddzielnie na nic nie robienie, to każdy oddzielnie działa jak prawy przycisk myszy :)
Odinstalowałem już zarówno soft, jak i sterowniki i wgrałem wszystko ponownie, ale nic to nie zmieniło.
Czy należy przyjąć, że to problem sprzętowy? Podłączona do tego kompa myszka działa prawidłowo.

Pozdrawiam
MARC

  1. a probowales , elliot_pl 11/08/11 18:17
    odpalic system z livecd? np jakis linux. Jesli tam bedzie to samo, to jak najbardziej mozesz podejrzewac problem sprzetowy. Sprawdzilbym tez BIOS - czy cos sie nie pokaszanilo. Nie byl zalany czasem?

    momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. nie probowalem Linuxa , MARC 11/08/11 19:17
    W BIOS spoglądałem, ale tam nic zupełnie nie ma do przestawienia w tym temacie. Zalany raczej też nie był.
    Jak będę miał jeszcze możliwość, to sprawdzę ten pomysł z Linuxem.

    1. jest najszybszy , elliot_pl 11/08/11 19:19
      2-3 min na sciagniecie iso, drugie tyle na stworzenie bootowalnego pendrive i juz masz

      momtoronomyotypaldollyochagi...

  3. wyglada na , JaroMi 11/08/11 19:21
    problem sprzętowy. Okolice pada nie były zalane/uderzone itd?
    Potwierdź LiveCD, ew. pozostaje ci podłączona mycha.

    w tym cała bida, ze go nie za bardzo
    widać...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL