Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42518 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Oddam pokoj w dobre rece , Deus ex machine 17/08/11 22:17
mam oplacony pokoj 2 os. w Zębie/Ząbie kolo Zakopca. Niestety przypadek losowy i musze sie zbierac dwie noce wczesniej - pogrzeb .( Kobieta kasy zwrocic nie chce - w koncu to nie jej wina, ale sytuacje moglaby zrozumiec. Pokoj jest oplacony do niedzieli do 11. My zbieramy sie w piatek, przed poludniem. Jesli ktos bylby chetny wykorzystac pozostale dwie noce pt/sb/nd i przelac cos na piwo (byloby milo, jesli nie to byle sie nie zmarnowalo to co oplacone) to dajcie znac na priv lub tu podajecie mail to napisze. Tylko, zeby napewno ten ktos przybyl to zostawie babce info kto tu bedzie i ma dostac klucze.
Pokoj z lazienka, kuchnia, parking. Cisza, spokoj. Meta fajna na wypady. Willa Krywan.

"Uti non Abuti"

  1. blokuje na godzine , Maverick 18/08/11 14:04
    za moment am Ci znac.

    1. niestety nieakutalne , Deus ex machine 18/08/11 20:26
      kobita znalazla kogos na moje miejsce i oddala czesc kasy. Z samej miejscowki jestem zadowolony - 25pln za dobe. Willa Krywan. Jak bede mial czas to jeszcze sie tam wybiore. Teraz niestety, przykry obowiazek .(
      Jeszcze jakby kto z Zakopca wracal, fajna bacowka i torfowisko do zobaczenia http://www.rodzinny-krakow.pl/...ko-Baligowka.aspx . Aktualna cena duzego oscypka 30pln - to jest naprawde duze i smaczne.

      "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL