Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:14
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42336 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak "rozreklamowac" aukcje na allegro? , beiks 18/08/11 11:29
j.w. - macie jakies swoje sprawdzone sposoby (mniej czy bardziej konwencjonalne), jak wy sie do tego zabieracie? Problem jest chyba typowy: malo odslon, nikt nie licytuje etc.

nie chodzi mi o promo na stronie glownej allegro, tylko cos innego/tanszego/darmowego (sposoby i triki na to, zeby aukcja cieszyla sie wiekszym powodzeniem i zainteresowaniem).

  1. jesli sprzet komputerowy to wrzucam na gielde tpc, purepc itp. , chris_gd 18/08/11 11:37
    sprzet sportowy analogicznie na fora sportowe
    sprzedawalem samochod to tez zespamowalem fora :D

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. na gielde , beiks 18/08/11 11:40
      tpc to chyba nikt nie zaglada - kiedys cos tam dalem i zerowa skutecznosc :(

      1. hmm , Pietka 18/08/11 12:01
        ja zaglądam! :-) a nie zawsze znajdzie się akurat ktoś, kto będzie szukał akurat tego, co sprzedajesz :-) lajf is brutal

      2. ja zaglądam , Demo 18/08/11 13:16
        i z żalem stwierdzam, że dawniej było znacznie więcej ofert.

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

  2. .:. , Shneider 18/08/11 11:37
    o tak [ http://twojepc.pl/boardPytanie153225.htm ]

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. hmm , beiks 18/08/11 11:39
      to tez nie dziala :/

      ;)

      a na serio - szukam jakichs innych, bardziej fair sposobow

  3. jeśli chodzi o sprzedaż elementów używanych , digiter 18/08/11 12:21
    to ja dzielę aukcje na dwa typy:
    1. Rzeczy z górnej półki, które są w dobrym stanie, ale na które jest mały popyt np. droższe głosniki. Tu niestety trzeba dać przynajmniej na początku tylko opcję KUP TERAZ. Po dwóch nieudanych aukcjach po raz trzeci wystawiam jako licytację. Czasami ktos napisze mailem że chce kupić od razu i wtedy mozna sie zastanowić nad proponowaną ceną. Generalnie z takimi rzeczami jest problem.
    2. Rzeczy popularne np. telefony komórkowe, części z komputera. Tutaj zawsze daję licytację i za ile pójdzie za tyle sprzedaję. Nie ma sensu tracić czasu na reklamowanie komórki na forach, bo kto ma kupić to i tak kupi.

    Rada Wujka dobra Rada: Nie sprzedawaj nic w przedziale od połowy czerwca do połowy września. Ludzie są na wakacjach, a jak nawet wrócili to nie mają od razu kasy do duperele.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL