Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50551 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

[OT] GTS multilinia - telefon taniej niż TPSA. Pro¶ba o opinię. , El Vis 20/08/11 14:27
Witam

Jaki¶ czas temu do mojej mamy zadzwonili przedstawiciele GTS Enegris i zaoferowali linie telefoniczn± taniej niż TPSA. Szukałem informacji i ich usłudze, ale bez większego powodzenia. Owszem jest sporo na temat dostępu do Internetu (mało pozytywne) ale praktycznie nic ma temat Multilini. Nawet strona GTS praktycznie milczy na temat oferowanych usług dla klienta indywidualnego. Do¶ć dziwne, ¶wiadczyć usługi i nie mieć odpowiednio przygotowanej strony. Na temat można co¶ znaleĽć jedynie w informacjach prasowych z roku 2008 http://www.gts.pl/...ostpne-w-caej-polsce-63.shtml

A czy Wy macie lub mieli¶cie jakie¶ do¶wiadczenia z t± firm± a konkretnie z usług± Multilinia?

Pozdrawaim
Łukasz

I don't suffer from insanity.
I actually quite enjoy it.

  1. A ile zaosczędzisz w stosunku do TPSA ? , fiskomp 20/08/11 16:09
    Bo jak jakie¶ grosze miesięcznie to daj sobie luz. Co monopol, to monopol, przynajmniej masz kogo opierdolić, jak cos nie chodzi jak trzeba.

  2. Multilinii nie mam ... , Seba 20/08/11 20:41
    ale mam od nich symetryka i lambde, firma solidna, zero awarii, polecam. Kiedy¶ próbowałem dla jednej firmy załatwić multimo (ich dsl na lini tpsa) i dałem sobie spokój - totalna dezinformacja, nikt nic nie wie, lokalni sprzedawcy sami nie wiedzieli co i jak, ogólnie firma nastawiona na isp i biznes.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL