Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65866 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki soft VoIP jest teraz na topie ? , McKania 24/08/11 14:40
pare lat temu, gdy ostatnio bylo mi to potrzebne, na topie byly rozne softy od BetaMax, voip buster etc, potem bodajze skype tez wszedl ze zryczaltowana oplata za rozmowy na stacjonarne

a jak teraz wyglada sytuacja ?

potrzeby: rozmowy wychodzace, glownie na nr. stacjonarne, na tzw. zagranice ;)

config: skóra, fura i coreDuo ;)

  1. Ja mogę z czystym sumieniem polecić , JE Jacaw 24/08/11 15:23
    Halonet/Tartel (Halonet został kupiony przez Tartel) od kilku lat korzystam z ich usług i nie narzekam. Dla mnie najważniejsze jest to:
    1. Symboliczna opłata za numer - 1 zł na rok.
    2. Niskie stawki na stacjonarne (komórki są już średnio opłacalne).
    3. Praktycznie brak daty ważności konta - chyb w regulaminie jest coś o doładowaniu raz na rok, czy jakoś tak.
    4. Stabilność sieci - rzadko kiedy zdarzają się problemy z połączeniem.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  2. jeszcze jedno , McKania 24/08/11 15:32
    dobrze by bylo gdyby rzeczona siec miala tez klienta pod androida

    i pytanie: po krotkim szukaniu na google'u znalazlem mase klientow, ktore niby wspolpracuja z uslugami betaMax

    sprawdzal ktos z Was czy faktycznie dobrze to dziala ?

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. pod androidem , Endrioo 24/08/11 20:11
      używałem sipdroida który całkiem nieźle współpracował z voipdiscount.

      empty space

  3. ja używam , Endrioo 24/08/11 20:08
    voipdiscount. Soft jest ok. Sama usługa: za 10 euro są 3 miesiące darmowych rozmów na stacjonarne w całej Europie. Po darmowym okresie opłaty lecą z tych 10 euro. Ceny są ok. Jakość rozmów daje radę.

    empty space

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL