Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72340 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki dysk 2 TB SATA 3,5 cala na magazyn? , Ibanez 25/08/11 18:20
Może ktoś coś polecić? Jakich modeli unikać?

  1. Ja mam , elliot_pl 25/08/11 18:27
    szmelcunga HD204UI i jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus to to, ze Samsung juz nie istnieje jako firma :)

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. a jest cichy? , Ibanez 25/08/11 18:45
      bo na tym mi zależy

      1. jeszcze , elliot_pl 25/08/11 18:49
        go nie slyszalem, a znamy sie od ponad pol roku :)

        momtoronomyotypaldollyochagi...

    2. rowniez polecam , Kenny 25/08/11 19:40
      ja co prawda slysze start, ale mam w obudowie zew.

      .:Pozdrowienia:.

  2. Ja mam , ligand17 25/08/11 20:02
    2x Samsung HD203WI, jeden Seagate ST2000DL i 2 Seagate ST320005. Wszystkie sprawują się be zarzutu, ale Seagate'y jakby cichsze.

  3. WD Green 2TB , Portal 25/08/11 20:56
    mam i polecam , niesłyszalny i chlodny a zarazem szybki

  4. Mam 2,5TB - WD Caviar Green WD25EZRS. , Majster 25/08/11 22:55
    Trochę wolniejszy od każdego Black, ale ma talerze 750GB. Najsłabiej radzi sobie z drobnymi plikami, ale ogólnie nie jest tak źle. Dysk kupiłem razem z kartą HBA - Rocket RAID 620.

    http://www.highpoint-tech.com/...support_sata6.htm

    http://www.highpoint-tech.com/.../page/rr620_U.htm

    Win Vista z SP1 sam w sobie ma sterowniki do tego kontrolera. Jest nawet wsparcie dla Win XP. Karta HBA jest na PCI-Express (można wpiąć do dowolnego slotu), tak więc mimo supportu dla XP-ka jakaś stara płyta główna nie nadaje się.

    Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

    1. Jedna cała partycja. , Majster 25/08/11 23:20
      Drobić jak gejsza nie ma sensu.

      http://imageshack.us/f/854/hddwd25ezrs.png

      Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

    2. A Ty znowu swoje , Mute 26/08/11 00:05
      :-)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL