Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:52
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79881 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

miał ktoś styczność z ASUS K52JU-SX173V i3-390? Szukam opinii o tym laptopie. , Ziomek 28/08/11 14:08
Jak wyżej. Co do asusa to nie moge znalezc niczego w google. Ewentualnie moglby sie kots jeszcze wypowiedziec na temat DELL Inspiron 15R P6200 3GB 15 6 HD 320 DVD ATI5470?

AMD Phenom x4 955 3,6, 4gb ddr3, asrock
880gmh, geforce gtx460

  1. można tak powiedzieć , Kriomag 28/08/11 16:11
    mam x52JC - kadłubek identyczny - działa wszystko i śmiga (mam i5 + gf310M - można nawet pośmigać w DiRT2) - jedna rzecz mnie zawiodła bardzo... panel - pisali (wszędzie), że LED-owy - jaaasne - pod matryca leży standardowy inverter i do tego grzeje sie bardzo = marnuje w ..uj energii.
    Wygląd w miarę nowoczesny, plastiki mocne, mogę polecić (jesli nei napalasz sie na martyce na led-ach :P )

  2. Ok, dzieki za wypowiedz , Ziomek 28/08/11 20:33
    123...

    AMD Phenom x4 955 3,6, 4gb ddr3, asrock
    880gmh, geforce gtx460

    1. dodam, ze , Kriomag 28/08/11 20:40
      polowalem na Toshiba A660-1EX - mistrzowski moim zdaniem design i idealne bebechy, proc jak moj ale grafa mocniejsza - super glosniczki wbudowane (jak to w tochibie - moja ma i jak mi puscila jakis kawalek to nie wierzylem ze to z wbudowanych taki dzwiek moze sie wydobywac!).
      Niestety cena sporo wyzsza - ale za te zalety dalbym tyle gdyby wtedy byl! :(

  3. ... gt683 , gregor56 5/09/11 10:55
    ja upolowałem na promocji dość niedawno notebooka MSI GT683 za 3200 zł i nawet widziałem promocję dzisiaj także na allegro http://allegro.pl/...b-500-dvd-rw-i1802206456.html - sprzęcik świetny , w gierkach wymiata ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL