Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 86743 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Notebook+hdmi+TV=niebieski ekran. Ki piorun? , bwana 29/08/11 13:57
Kiedy podłączam notebooka (dell xps 702 z kartą GF555 i Intel HD3000 z corei7) do telewizora LCD przez HDMI to notorycznie widuję niebieski ekran. Wydaje mi się, że tylko wtedy ma to miejsce, gdy grafikę wyświetla wbudowany w procesor czipset graficzny a kiedy działa GF to problemu nie ma. Sterowniki mam najnowsze Della. Windows 7 64bit. O co biega?

"you don't need your smile when I cut
your throat"

  1. przy BSOD , Ramen 29/08/11 14:17
    pojawia się komunikat błędu i nazwa pliku, który zachował się niegrzecznie- możesz wygenerować i sprawdzić?

    Miałem podobne przeboje z Ati, pomogło zainstalowanie starszych sterowników...

    Tu był podpis

  2. Bym pomógł, ale nie będę się wymądrzał... , JE Jacaw 29/08/11 14:32
    ...a tak na poważnie to próbowałeś może innych sterowników do grafiki ?

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. chyba nic innego mi nie pozostaje, tylko poeksperymentować w ten sposób , bwana 29/08/11 15:17
      w zasadzie całkiem fajnie korzystać z komputera podłączonego do dużego LCD - szczególnie z bezprzewodowym padem:-)

      PS. Mądralo;-D

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

  3. To będzie trochę okrutne z mojej strony, ... , Muchomor 29/08/11 14:53
    ... ale warto przejrzeć: http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=40689
    Jak nie znajdziesz to choć zapytaj - ktoś to rozkmini.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

  4. jaki TV , Maverick 29/08/11 15:39
    jeszcze napisz. Mialem podobne efekty specjalne i wina byl TV a raczej jego HDMI

    1. To Samsung, z Anynet+ , bwana 29/08/11 15:41
      ten system Anynet+ faktycznie może być głównym podejrzanym. Więcej detali telewizora nie znam, bo to nie mój, tylko "wniesiony aportem" przez niewiastę;-D

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. zatem witam w klubie , Maverick 29/08/11 15:49
        ten z ktorym mialem klopot to rowniez byl Samsung.
        Wyeliminowanie problemu bylo proste - zmienilem TV :)

      2. anynet+ można wyłączyć , bajbusek 29/08/11 16:02
        to nie to ... mam takiego samsunga i nie mam problemów - używam go z 2 laptopami oraz nettopem.

      3. to ja jeszcze dodam - przed BSOD-em bywa, pojawia się w trayu popup , bwana 29/08/11 16:05
        mówiący o instalowaniu sterownika do urządzenia typu port HDMI czy coś w tym stylu. Mówi Wam to coś?

        "you don't need your smile when I cut
        your throat"

      4. tyż mam szajsunga z a+ , Wedrowiec 29/08/11 16:51
        i wsio działa... pomijając cięcie się dźwięku przy odtwarzaniu większych plików.

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

      5. hmm , RoBakk 29/08/11 22:57
        a nie wiasta jak wnosiła to nie upuściła ? :>

        Najlepszym sposobem zamawiania
        piwa jest powiedzenie: Ubik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL