Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 55000 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam steornwików do laptopa , gruby_marek 8/09/11 21:46
cześć,

Mam laptopa Gericom ( zabytek). przy starcie w biosie wyświetla mi komunikat o niskim stanie baterii. wymieniłem baterie - zwykła pastylka jak w PC. Niestety komunikat jest nadal....

O co chodzi?

pozdr

  1. a na zasilaniu jest ok ? ;) , fiskomp 8/09/11 21:59
    Rotfl

  2. tak , gruby_marek 8/09/11 22:20
    tak

  3. a jak sterowniki mają pomóc ? Raczej elektronik pomoże... , luckyluc 8/09/11 22:30
    Szukasz sterowników do biosa skoro komunikat w post? A jeśli po wymianie baterii komunikat nadal się pokazuje to może jest jakiś uwalony czujnik od pomiaru tej bateryjki ewentualnie mały kondensator który musi się napełnić, a już zaczyna wylewać... , na elektronice się nie znam ale w tym kierunku bym poszedł.

    // Get rich or die tryin.

  4. pomyłka , gruby_marek 8/09/11 22:35
    hej,

    myślałem o czy innym a pisałem o czym innym.. chyba zmęczenie

    sterowniki mam już.

    Miałem na myśli pytanie o komunikacie w biosie mówiącym o słabej baterii.

    1. bateria pewna? , bursta 9/09/11 01:44
      Zmierz miernikiem.

      Browarek nalej w pucharek C(_)

  5. to w końcu o co ci chodzi ? , fiskomp 9/09/11 07:35
    Bo jeżeli na zasilaniu nie masz komunikatu, to raczej chodzi o główny akku zasilający, a nie bateryjkę od biosu.
    1. Aku do pupy.
    2. Układ ładowania do pupy.
    3. Cały lapek do pupy i chyba czas wymienić. :)

  6. hej, , gruby_marek 9/09/11 10:10
    akumulator główny jest do pupy - trup, denat itd, ale przecież ustawienia biosu są podtrzymywane poprzez baterię na płycie głównej ( pastylkę).

    bateria sprawna, trzyma 3V

    1. kuźwa niezły haj zaliczyłeś ;) , fiskomp 9/09/11 21:09
      Tak poczytaj swoje posty, po prostu miodzio, dla prof. Miodka.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL