Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 13028 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tassimo TAS6515GB Titanium (Bosch T65), warte to cos jest ? Kawa z kapsulek... , Carmamir 11/09/11 14:03
Moja kobita ostatnio jeczy ze znajoma ma ekspres z kapsulek i ponoc bdb kawa z tego wychodzi. Osobiscie nie testowalem bo nie pije kawy (2x do roku), jednakze spodobal mi sie ten Tassimo jako ze z tego co widze masa smakow w tym herbaty, no i ma wyswietlacz :D...

Ma ktos to urzadzenie, jak sie sprawuje ?? Gdzie na YT uslyszalem ze jako jedyny ma prawdziwe mleko a nie proszek ??? Prawda to ???

No to się wkopałem...

  1. Gdzie na YT uslyszalem ze jako jedyny ma prawdziwe mleko a nie proszek ??? , fiskomp 11/09/11 18:14
    Trzeba doić dwa razy do dnia ? ;) Kapsułki są ok, bo masz wszystko od razu gotowe.

    1. zdecydowalem jednak sie na philips senseo latte , Carmamir 12/09/11 07:31
      Tassimo ma mleko w kapsulce, reszta w proszku (co trudno nazwac kawa), wybralem philipsa bo wlewa sie normalne mleczko no i mozna rowniez obok kapsulek uzywac swoja wlasna kawe (nie lubie ograniczen)...

      No to się wkopałem...

  2. A ogólnie to co sądzicie o , DeK 12/09/11 15:51
    tych urządzeniach, warte to uwagi?

    1. po kilku dniach co moge powiedziec , Carmamir 14/09/11 16:38
      kawki z tegi philipsa bardzo dobre i bardzo szybko wychodza. O swiezym mlekuktore mozna z cappucino czy latte czy machiato uzyc nawet nie wspomne, maszyna swietna kawa pyszniutka. plus to mozliwosc uzycia normalnej sypanej kawy i duza moc w porownaniu do innych z nizszej polki.
      Jak kawy nie pilismy tak pijemy 2x dziennir cappucino ;)

      Polecam...

      No to się wkopałem...

      1. Włąsnie rozważam coś takiego , DeK 14/09/11 19:25
        dla rodzinki bo sam raczej preferuję tylko Late, tak to kawy nie pijam :) A widzę, że faktycznie ten Philips nie narzuca pewnych ograniczeń.

  3. miałem napisać , Chrisu 17/09/11 23:28
    żebyś na kapsułki nie kupował. Całe szczęście, że możesz też zwykłą dawać.
    Ja chciałem kupić SAECO taki nieduży, bez młynka,modelu nie pomnę (akurat w dobrej cenie był), ale nie kupiłem, a teraz żałuję.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL