Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50352 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki router do podzielenia neta w sieci toya , Syzyf 19/09/11 18:06
Witam
Chce podzielić net w domu. Komp stacjonarny + kapek WIFI. Aktualnie mam net z toya. Wsio biega na modemie model EPC2203 Scientific atlanta (tzn sam komp stacjonarny bo modem nie umożliwia podłączenia dwóch urządzeń do sieci ). Niestety ale modem musi chyba zostać bo mam do niego podłączony także tel z sieci toya. Modem ma gniazdo rj-45 na wyjściu więc sądzę że np router LINKSYS WRT54G2 wystarczy albo taki Router LINKSYS WRT120N-EE (WRT120N-EE)
Muszę się upewnić w zakupie stąd mój post tutaj.

Jestem Jaki Jestem

  1. po takim poście nasuwa się tylko jedna odpowiedź , ghostmc 19/09/11 18:29
    daj sobie spokój ze studiami, nic z tego nie wyniknie

    What a beautiful creature.
    Wish him luck, boys.

  2. wiesz to co napisałem w podpisie nijak ma się do rzeczywistości , Syzyf 19/09/11 19:38
    nigdy nie studiowałem informatyki Szczerze nawet nie wiem czemu to napisałem. Może kiedyś Rozwarowem studia informatyczne. Ale było to jak zakładałem tu konto a było to już trochę czasu temu

    Jestem Jaki Jestem

  3. hmm , Syzyf 19/09/11 19:39
    sprawdziłem konto założyłem 8 lat temu :)

    Jestem Jaki Jestem

  4. TP-LINK , elliot_pl 19/09/11 19:54
    1043 - dziala od prawie roku bez zarzutow, bo i czemu by mial nie dzialac.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. dokladnie , Artaa 19/09/11 20:36
      http://www.skapiec.pl/site/cat/45/comp/860794

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL