Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 86568 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Reverse engineering - co to za piosenka? , Emalia 27/09/11 13:27
Mijają chwile tworzące nudny dzień,
tracisz swój czas w nieodpowiedzialny sposób.
Narzekając na kawałek ziemi w rodzinnym mieście
czekasz na kogoś lub na coś, co pokaże ci drogę.

Zmęczony leżeniem w słońcu zostajesz w domu, by oglądać deszcz,
jesteś młody, życie jest długie i masz dziś trochę czasu do zabicia.
I wtedy pewnego dnia odkrywasz, że dziesięć lat zostało za tobą,
Nikt nie powiedział ci, kiedy biec, przegapiłeś sygnał do startu.

I biegniesz, i biegniesz, by dogonić słońce, ale ono tonie
i mknie dookoła, by znów wstać za tobą.
Słońce jest w pewien sposób to samo, ale ty jesteś starszy,
krótszy o oddech i o dzień bliższy śmierci.

Każdy rok staje się krótszy, nigdy nie znajdujesz czasu,
nierealizowane plany, kartki zapisane tylko w połowie.
Trwanie w cichej desperacji to angielski sposób.
Czas minął, piosenka się skończyła, myślałem, że mam coś więcej to powiedzenia.

W domu, znów w domu.
Lubię tu być, kiedy mogę.
I kiedy przychodzę zziębnięty i zmęczony,
dobrze jest ogrzać kości przy ogniu.
Daleko, przez pole,
bicie żelaznego dzwonu
wzywa wiernych, by uklękli,
by słyszeli delikatnie wypowiadane magiczne zaklęcia.

  1. odpowiedz , AnakondaWins 27/09/11 13:30
    Pink Floyd - "Time" - tłumaczenie?

  2. proszę: , Chrisu 27/09/11 13:30
    http://www.google.pl/...l8297l3l3l0l0l0l0l0l0ll0l0

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. Ty tak serio? , Wedrowiec 27/09/11 13:47
    pierwsa linijka wklejona w google, pierwszy link na tubie...

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. może nie na tej , Chrisu 27/09/11 13:52
      tubie szukał ;)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    2. Takiś mocny to rozpoznaj tę Googlówkę , Emalia 27/09/11 13:54
      XXXX
      (Doo doo doo doo doo doo doo doo doo
      Doo doo doo doo doo doo doo doo doo ...)

      XXXX
      Kiedy byli nasza piosenka o miłości
      Teraz, po prostu zachować wyśmiewanie mnie
      Z pamięcią (fa-da-da)
      Jego czułej miłości, oh

      XXXx
      Trzeba przypominać mnie
      Warg I długo się całować
      A miłość tęsknię
      Od odszedł?
      Dzień i noc, grają, że

      XXXx
      To on śpiewał kiedyś do mnie
      Kiedy nasza miłość była młoda i jasne
      [Od: http://www.elyrics.net/...rted-melody-lyrics.html]
      Jak trzymał mnie mocno,
      Nagle znalazłem
      Byłem nieba związany (ahhhh)

      XXXx
      Kiedy byli nasza piosenka o miłości
      Teraz, po prostu zachować wyśmiewanie mnie
      Z pamięcią (fa-da-da)
      Jego czułej miłości, oh

      XXXx
      Czy nie przywróci go do mnie?
      Śpiewajcie Mu aż tęskni
      Na kiedy wraca,
      Brak bardziej będzie
      Złamane serce melodii

      Oooo ooh ooh ooh ooh ooh ooh ooh ooh ooh ooh ooooh
      (repeat i fade out)

      1. idź spać , Chrisu 27/09/11 14:02
        wytrzeźwiej.

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

        1. albo posłuchaj sobie , Chrisu 27/09/11 14:09
          http://www.youtube.com/...aAxE&feature=related

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

          1. Atam, Atam , Emalia 27/09/11 14:18
            http://www.youtube.com/...yI1w&feature=related

      2. ... , lukines 27/09/11 14:10
        Sarah Vaughan - Broken Hearted Melody

        http://youtu.be/_Rtt1WykHqg

        Idź spać, wytrzeźwiej ;)

        Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze:)

        1. A po co? , Emalia 27/09/11 14:21
          http://www.youtube.com/...rFSBQ&feature=fvwrel

      3. proszę , Wedrowiec 27/09/11 14:13
        Broken Hearted Sarah Vaughan

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

  4. Albo to , Emalia 27/09/11 15:18
    http://www.youtube.com/...2Vo0&feature=related

  5. I to , Emalia 27/09/11 15:32
    http://www.youtube.com/watch?v=vCbOEZ8c8dM

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL