Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 37374 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Outlook 2010 - automatyczne zwijanie i przemieszczanie elementów w oknie nawigacji , Matti 4/10/11 10:53
Ostatnio przeszedłem w pracy na tę wersję Outlooka i co mnie wkurza najbardziej, to automatyczne zwijanie i przemieszczanie elementów w oknie nawigacji robione dowolnie przez program. Mam np. taki widok jak po prawej: http://officeimg.vo.msecnd.net/.../ZA101825285.jpg , czyli skrzynka odbiorcza na górze, wysłane na dole, wszędzie porozwijane foldery. Po jakimś czasie działania programu wszystkie foldery mi się nagle zwijają, albo wysłane przeskakują nad skrzynkę odbiorczą, itp. Ktoś z Was wie co sprawia, że Outlook sobie dowolnie je przestawia i jak to wyłączyć?

  1. A to nie jest tak , ligand17 4/10/11 11:35
    że ulubione rządzą się swoimi prawami? Ja tam bym to wyłączył...

    1. ale ja nie mówię o ulubionych , Matti 4/10/11 13:20
      tylko o tym co poniżej - o skrzynce pocztowej i jej folderach.

      1. szczerze , elliot_pl 4/10/11 13:43
        to sie nie spotkalem z tym, zeby same zmienialy kolejnosc...

        momtoronomyotypaldollyochagi...

      2. u mnie podobnie, ale , rkowalcz 4/10/11 14:14
        po jakimś czasie wraca układ jak powinien być. Chyba trzeba się przyzwyczaić że czasem się zmienia kolejnosć.

        1. kurczę, u kolego na Outlook 2007 , Matti 5/10/11 09:29
          też tak się nieraz robi. Ten Microsoft zawsze coś schrzani.

          1. Używam 2007 , ligand17 5/10/11 12:09
            od czasów Beta2 i nigdy mi się tak nie zrobiło. Jest tak, jak ma być. Widocznie u mnie M$ niczego nie schrzanił.

            1. zainstalowałem SP1, , Matti 5/10/11 12:21
              może przejdzie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL