Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42181 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przedłużacz jack za rozsądne pieniądze , Wedelek 17/10/11 10:57
Witam

Potrzebuję dobrego, ekranowanego przedłużacza jack o długości 1.5-2m za rozsądne pieniądze (+/-50zł). Niestety nie wiem co mam wybrać, a niemal każdy kabel na który zwracałem uwagę wychwalany jest w superlatywach przez producenta i na tym się niestety konkrety kończą, a ja nadal nie mam pojęcia co wybrać.

Łaczyć tym będę Xonara DX i okazyjnie jakiegoś ZEN'a ze słuchawkami CAL (Creative Aurvana Live).

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone:
wszechświat oraz ludzka głupota..."

  1. Samemu sobie zrób , NimnuL-Redakcja 17/10/11 11:07
    kup końcówki i przewód, polutuj i masz fajnie za kilka-kilkanaście złotych.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Wtyczka + gniazdo = 1.60zł , NimnuL-Redakcja 17/10/11 11:11
      http://elkom-serwis.com.pl/...stereo-metalowe.html

      http://elkom-serwis.com.pl/...-metal-na-kabel.html

      Chyba, że chcesz audioświrskie złote (żółte) to złotówka więcej. Przewód w zależności od typu 3-10zł/mb.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. niestety ... , Olo 17/10/11 11:56
        pokazales meabadziewne wtyki ktore niestety niemal wylacznie wystepuja w sklepach. Te "zlocone" to ten sam badziew tylko drozszy. Mniej wiecej na 3-5 szt jedna zachowuje sie W MIARE poprawnie.

        Naprawde trudno kupic dobrej jakosci wtyk minijack


        z tanszych gotowych kabli znosne sa Prolink'i z serii Classic. "Lepsze" Prolinki nie sa w niczym lepsze - a sa drozsze. Z troche drozszych kabli moze byc Tech-link.

        Oczywiscie moe rozwazamy audiofilskich kwestii tylko fakt ze ma dzialac i nie przerywac

      2. jasne , Mademan 17/10/11 12:37
        Tych złotych to sobie nie polutuje, będzie musiał najpierw zeskrobać lakier. Jak już to trzeba szukać takich lekko gumowanych wtyczek, nie malowanych na złoto. Najgorzej jest z żeńskimi wtykami, większość jest uwalona, albo przerywa po parunastu łączeniach/rozłączeniach.

      3. wbrew pozorom , Demo 18/10/11 08:07
        dobre zlutowanie jacka to nie taka prosta sprawa.

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

  2. ten firmy KLOTZ , Magnus 17/10/11 11:27
    Ostatnio zakupiłem taki:
    http://allegro.pl/...ck-stereo-3m-i1877933755.html
    I jest bardzo solidnie wykonany a jakość dzwięku jest też bardzo dobra.

    Uprzedzając komentarze typu tyle kasy za 3m kabla:
    - wtyczki i gniazda dostepne w sklepach elektronicznych to badziew
    - kable tego typu po 5zł to też dziadostwo, cienkie i szybko się uszkadzają przy wtyczce/gniazdku

  3. Idz do mediamarkta czy innego saturna czy media experta. Tam poszukaj przedluzacza , ptoki 17/10/11 12:41
    Pewnie nawet w tesco czy realu znajdziesz co nieco.
    Zwroc uwage zeby kabel byl gruby ale nie sztywny. Wtyczka ma byc solidnie zalana w plastiku tez niezbyt sztywnym.

    Wydasz te 20zl i bedzie to cale 10zl wiecej niz zrobienie samemu ale sadze ze i tak bedzie warto liczac czas jaki spedzisz na szukaniu wtyczek, kabla, lutowaniu calosci a potem wkurzaniu sie ze cos tam sie zwiera czy wtyczka sie rozlatuje (jak napisal Olo wtyczki do dostania w sklepach sa beznadziejne a lutowane zbyt gorącą lutownica sie rozlatuja)

    1. To loteria ... , zartie 19/10/11 08:29
      Można kupić coś porządnego, a można trafić też na kompletny badziew w ekskluzywnym opakowaniu - cena nie jest żadnym wyznacznikiem, potrafi nawet być odwrotnie proporcjonalna do jakości.

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL