Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:55
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 80242 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opera Mini i ekran powitalny , Kool@ 23/10/11 08:07
Na pockecie A696 (Win 6.5) używam Opery Mini. Po jakimś czasie od instalacji, po każdym uruchomieniu, ładuje się ekran powitalny i licencja. Niestety nie widać żadnego przycisku \"OK\" (dalej, akceptuj, etc.) i okna nie da się zamknąć a pasek z przyciskami na dole jest nieaktywny. Teraz przez przypadek udało mi się wejść w ustawienia i zmienić na \"pełny ekran\", co spowodowało że dolny pasek pojawia się po naciśnięciu przycisku i można zamknąć kartę powitalną. Jednak przy każdym uruchomieniu Opery karta się pojawia i jak wyłącze w ustawieniach \"pełny ekran\" to po restarcie będę miał ekran powitalny i zablokowaną Operę.
Da się to wyłączyć?

...

  1. Btw czy te Opery , Ament 23/10/11 09:03
    np. Mobile maja mozliwosc zaimportowania zakladek z wersji desktopowej?

    I
    -AMENT-
    I

    1. Re: , Kool@ 23/10/11 09:08
      Jest coś takiego jak przycisk "synchronizuj Operę Mini" ale nie wiem jak to działa bo na desktopach używam FF

      ...

    2. jeśli używasz na desktopie/lapku , Dabrow 23/10/11 09:28
      Opery, to odpalasz coś co się zwie Opera Unite - wtedy możesz sobie spokojnie zsynchronizować całą Operę na różnych kompach (dom, praca, desktop - laptop) oraz urządzeniach mobilnych. Działa ok - dobry backup ustawień opery.

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

      1. tfuuu , Dabrow 24/10/11 07:54
        nie opera unite ale opera link jak niżej sam napisałeś....

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

  2. Thx , Ament 23/10/11 22:50
    Poszperalem i Opera link zalatwilo sprawe.

    I
    -AMENT-
    I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL