Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79730 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Po czym poznać przystanek? , Emalia 24/10/11 15:52
Nie wolno palić papierosów na przystankach, ale po czym poznać przystanek. Czy to ta budka, czy obszar oznaczony zółtą linią, a co ze ścieżką rowerową, która znajduje się na gr5anicy budki? Gdy byłem w wojsku, powszechnie stosowano napuszczanie - twoja kompania może nosić wąsy, a następna brody, ale urlopy będą rozdawane tak po uważaniu, żeby wszystkich sklócić. Bo tak w ogóle fajne jest "państwo prawa", w którym nie wiadomo jak prawa przestrzegać.

  1. zamias blokowac palenie , MayheM 24/10/11 16:02
    powinno sie zrobic odwrotnie: wyznaczyc miejsca dla palaczy, a wszedzie indziej zakazx palenia.
    Ale to za proste, za malo dyrektyw byloby napisanych.

    1. Terror należy wprowadzać stopniowo , Emalia 24/10/11 16:08
      Pierwsza zaszda - nie widomo za co kara, a za co nagroda. Myszy postawione w takiej sytuacji gryzły sobie łapy w pewnym eksperymencie. Zobacz o czym informują publikatory.

  2. Wg PORD przystanek to ten znak z autobusem/tramwajem/trolejbusem itp. , ptoki 24/10/11 16:46
    Polacy wybieraja przyglupow do stanowienia prawa to potem maja gupie prawa.

    Daj linke do czego pijesz to zerkne i ocenie czy babola rzucili...

  3. Zdaje się, , Ramol 24/10/11 17:47
    że to zależy od uchwały rady miasta. W Wawie nie wolno palić pod wiatą (przynajmniej tak było jeszcze jakiś czas temu), radni bali się niedomówień. Gdzieś indziej może być inaczej.

    Ramol

  4. Do tego , Emalia 24/10/11 23:56
    http://www.abc.com.pl/serwis/du/2010/0529.htm

    1. No to dali ciala. , ptoki 25/10/11 06:33
      Pierwszy lepszy link na ten temat (znaczy sie definicja przystanku):
      http://www.grupaimage.pl/...informacja&id=3758

      Ergo: Nie wolno palic siedzac na slupie...

      Gdyby napisali "przy" zamiast "na" to bylo by jeszcze ciekawiej...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL