Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16

 Dzisiaj przeczytano
 56234 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

I znow Hamilton z Massa spotkanie... , Nazgul 30/10/11 11:13
Az mi Hamiltona szkoda... ale glupota nie boli

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. Nasz prywatny, boardowy Borowczyk :) , Matti 30/10/11 11:16
    A co do incydentu - widać, że jest zirytowany tym, że sobie nie radzi i popełnia błędy.

  2. a kare , Nazgul 30/10/11 11:21
    dostal Massa...

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. Dokladnie , w1lko 30/10/11 12:00
      Sedziowe są chyba slepi...
      Nawet komentatorzy na BBC się zdziwili.

  3. to jest kpina , Mademan 30/10/11 12:27
    Temu bezczelnemu Hamiltonowi, powinien ktoś w końcu obić mordę. Biedny Masa, nawet zawieszenie go nie lubi...

  4. ekhm , Piratez 30/10/11 12:38
    dlaczego myslicie ze hamilton jest winny?

    1. hmm , Mademan 30/10/11 13:09
      Może dlatego, że mamy oczy? Jak nikt inny na świecie, Hamilton zasłużył na czerwoną flagę, mam nadzieje że w końcu trafi na sędziów z jajami.

  5. a tak btw, jak to było z żółtą flagą na początku? , Matti 30/10/11 13:44
    Po rozbiciu się paru bolidów w pierwszym zakręcie dali chyba żółtą flagę, a Button wyprzedził Webbera.

    1. wyscigi dzisiaj nie widzialem :( ale pamietaj, ze moze byc zolta flaga ale w danym miejscu , chris_gd 30/10/11 14:38
      nie koniecznie na calym torze, moze button byl w miejscu gdzie mozna bylo walczyc normalnie

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

      1. a to ok, , Matti 30/10/11 14:43
        widocznie tak było.

  6. Jesli ktos chce zobaczyc to prosze: , zgf1 30/10/11 14:30
    http://www.wupload.com/...F1_2011_Indie_Wyscig.mp4

    Leave me alone I know what I'm doing!

    1. thx, nie widzialem , yorg5 31/10/11 07:46
      jak tor? podobno niezly jak na hermana?

      The Borg's frightening appearance
      may scare small children.

      1. fajny , Nazgul 31/10/11 08:00
        ciekawy i ma fajne miejsca :) polecam:
        http://sokolimokiem.tv/?p=1777

        people can fly, anything
        can happen...
        ..Sunrise..

      2. no tor calkiem mily, hetman zaskoczyl , zgf1 31/10/11 09:56
        szkoda tylko, ze tak duzo asfaltowych poboczy, powinny byc pulapki zwirowe/trawa...

        Leave me alone I know what I'm doing!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL