Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 18961 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Używany C2D , marekzi 12/12/11 17:25
przygarnę, min. 2,5GHz, z coolerem.
Może komuś się kurzy w szufladzie?
Oczywiście za rozsądną cenę.

  1. ja mam , jafar 12/12/11 19:30
    e8400 albo e8200 :) , do tego infinity i asusa commando. Nie powiem Ci, czy wszystko jest ok, bo leży z rok w pudle. W okresie kiedy z niego korzystałem, latał na 4 Ghz.

    1. ile za poszczegolne czesci , globi-wan 12/12/11 19:32
      szczegolnie commando mnie interesuje

      use the Force

  2. @jafar , marekzi 12/12/11 19:54
    chętnie go przygarnę, ale podaj:
    - dokładnie co za chłodzenie,
    - cenę (a w związku z tym przydałoby się uszczegółowić czy E8400 czy E8200).
    Możesz go sprawdzić czy jest OK?
    Ewentualnie gwarancją jakaś by się przydała, choćby rozruchowa na tydzień-dwa.

  3. Panowie , jafar 13/12/11 08:57
    co do cen - zaproponujcie coś na priv.
    Chłodzenie to Scythe Infinity - więc górna półka (tamtych lat ;)
    Przyjmijmy, że procesor to E8200 - najwyżej stracę.
    Sprawdzić sprzętu nie mogę - nie mam budy, zasilacza ani czasu żeby tychże szukać. Mogę Wam zaproponować rozruchową - nie ma problemu. Jestem z Legionowa k. W-wy, jeśli chcecie, może byc odbiór osobisty.

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL