Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42297 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki kontroler (pad) do emulatorow? , Mute 15/12/11 15:49
Bez analogow, z dobrze dzialajacym cyfrowym wybieraczem kierunku mordowania i najlepiej po 5zl za trojpak?
Chcialem oryginalnie kupic 2 pady do SNESa + przejsciowki, ale przejsciowek u nas ni chooj idzie dostac.
Laze po dealextreme ale same podrobki padow z analogami, cyfrowych niet.

BTW, kto ma sprzedac Gameboya Color lub SNESa z jakims Mario? Na prezent, takze raczej nie zjedzone przez psa.

  1. Na ebay są, acz nie za półdarmo , JanTomasz 16/12/11 03:30
    przejściówka 2*snes->1*usb to >$11
    [ http://www.ebay.com/...ies&hash=item27b285b2fc ]

    jako tako wyglądająca podróbka pada ~$5
    [ http://www.ebay.com/...n_0&hash=item3cbeedc78c ]

    albo od razu brzydki pad na usb za jakieś $10
    [ http://www.ebay.com/..._JN&hash=item2eb7458ab2 ]

    I na dodatek na dostawę przed świętami nie ma co liczyć.

    (;,;)

    1. Jak zwykle z nocnikiem na reku , Mute 16/12/11 11:26
      sie obudzilem, eh.

  2. na dx , RusH 16/12/11 06:59
    jest przelotka
    http://www.dealextreme.com/...to-usb-adapter-30469

    albo samemu
    http://www.raphnet.net/...nes_nes_usb/index_en.php
    scalak 5zl, kwarc 1zl, rezystory kondensatory dioda 1-2zl, plytka nie potrzebna, mozna zlutowac na pajaka, obudowa nie potrzebna, mozna wcisnac do srodka pada

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Zatem bedzie pajak , Mute 16/12/11 11:30
      bo $20 za gotowa plytke to lekkie przegiecie, pada powinien dokladac gratis.

      1. tutaj , RusH 16/12/11 12:09
        jest wersja pod 4 pady na raz, pewnie bardziej sie interesujaca
        http://www.raphnet.net/...e/4nes4snes/index_en.php

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

        1. Meh , Mute 16/12/11 12:12
          wole wsadzic pierdolnik do pada, bedzie wygladal "oem" :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL