Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:52
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79852 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z płytą "audio"... , obiwan 26/12/11 11:25
która płytą audio nie jest i pytanie o sens kupowania oryginału. Moja córcia dostała na gwiazdkę płytę z bajką Pippi pończoszanką czytaną przez Panią Jungowską. Krążka nie można odtworzyć w dziecięcym boomboxie, ani w innym przenośnym odtwarzaczu. EAC nie rozpoznaje jej jako cd audio tylko data disc (na płycie jest tylko jedna ścieżka, która ma ponad 59 min.). Jakim softem można to zrzucić i nagrać jako normalne cd audio ?

...and justice for all

  1. EAC miał kiedyś (nie wiem jak teraz) , Master/Pentium 26/12/11 11:59
    dodatkowe opcje umożliwiające odczytanie prawdziwej zawartości TOC.
    Ale dziwi mnie niemożność odtworzenia płyty na żadnym czytniku audio.
    Ewentualnie spróbuj Isobuster, ma opcje zrzucania ścieżek, spróbuj zrzucić tą ścieżkę jako audio.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. płytę można odtworzyć na "dorosłym" sprzęcie audio, ale... , obiwan 26/12/11 12:06
      nie będę co wieczór taszczył w sumie chyba 20 kilowego tandemu ampli + sacd do pokoju córeczki żeby puścic jej bajkę na dobranoc ;-)
      Tej opcji w EAC jakoś nie widzę, spróbuję Isobuster-a. Dzięki

      ...and justice for all

  2. dzięki Master... , obiwan 26/12/11 21:27
    Isobuster działa :-)

    ...and justice for all

  3. pewnie jakies "genialne" zabezpieczenie , Banan 27/12/11 00:23
    antypirackie. i jak to zwykle bywa cierpi na tym posiadacz orginalu, a pirat sie z tego smieje.

    a ten kto zaplacil za orginal musi jeszcze zaplacic za zrobienie kopii lub sciagniecie pirata z sieci.

    1. dokładnie tak... , obiwan 27/12/11 17:30
      zakupiony oryginał, a w odtwarzaczu hula kopia. Paranoja !!!

      ...and justice for all

      1. oddaj do skleku , RusH 27/12/11 18:24
        na okladce pewnie nie ma nawet logo CD, bo to logo ma gwarantowac odtwarzanie

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL