Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:52
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 80102 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

<BANK> WBK Konto<30 drożeje, gdzie brac boardowa sugeruje sie udac? , akslow 27/12/11 18:00
Moje glowne konto to mbank, drugie konto (zamiennik za Konto<30) ma sluzyc do przechowywania gotowki (PLN,EUR,USD), wiec karta nie potrzebna.

Jaki bank mozecie polecic o zerowych oplatach i w miare rozsadnym opocentowaniu na kontach oszczednosciowych?

  1. drugie konto w mbanku? , Mute 27/12/11 18:37
    Ja mam izzy na codzien i ekonto na magazyn. Ale raczej nie obracam tak duza gotowka, abym sie przejmowal bankructwem mbanku.

    1. tez sie tym nie przejmuje , akslow 27/12/11 18:58
      jednak latwiej mi gromadzic srodki nie majac do nich tak latwego dostepu.

  2. moze nowy bank , smichal 27/12/11 19:25
    http://www.bgzoptima.pl/
    założyłem sobie tam konto jak była promocja 6,48% na lokacie dziennej, teraz już jej nie ma ale i tak mają dobrą ofertę.

    1. przegladam oferty bankow... , akslow 27/12/11 19:47
      co myslicie o Alior Bank? (w opcji bez karty)?

  3. łee tam , LapTop 27/12/11 21:28
    Konto<30 bezwarunkowo bezpłatnie będzie prowadzone dla klientów do 26 roku życia. Po tym czasie za konto pobierana będzie opłata warunkowa w wysokości 7 zł. Jeśli w danym miesiącu zapewni Pan wpływ na rachunek w kwocie przynajmniej 1000 złotych, opłata nie będzie pobrana. Kryterium wieku dotyczy zarówno właściciela, jak i współwłaściciela Konta<30.

    1. ... , akslow 27/12/11 22:02
      nie dosc ze trzyma sie kase u nich. Moga nia obracac, to jeszcze oplaty zwiekszaja/dodaja. Zwiekszyli oplate za karte, wprowadzili oplate 7zl, która zacytowałeś. Te zmiany sklonily mnie do poszukiwan nowego konta. Nie co miesiac przelewam na nie srodki, a nie mam zamiaru pamietac o przeplywie gotowki miedzy kontami. Slabe oprocentowanie kont oszczednosciowych wybaczalem tlumaczac sobie to brakiem oplat, ale teraz nic mnie przy WBK nie trzyma.

  4. nie wiem co dla Ciebie znaczy rozsądne oprocentowanie , m_aczo 28/12/11 09:27
    jeśli kryterium jest darmowość to np. ING Direct (USD, EUR, PLN)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL