Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94374 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kto ma pozyczyć chociaż stówę na Mbank? , Alonzo Vega 31/12/11 13:25
Witam.. Jako że już tutaj na forum pożyczałem i zawsze oddawałem z małym procentem ;) .. tak i teraz nie wstydze sie poprosić o pomoc :) .. Bardzo przydałaby sie choćby 100wa (a właściwie 110,30zł- bo tyle zabrakło) do 4-5 stycznia max.. wtedy dostanę kaskę za jakieś projekty pewnie czy od innego klienta i kaska wróci do nadawcy szybko :)

Byłbym wdzięczny :)

przy okazji dobra polska muzyka >

http://www.youtube.com/watch?v=rOrTliredPY

  1. dorzuce , Alonzo Vega 31/12/11 14:12
    na pare piwek :)

  2. daj namiary na maila , marek_m 31/12/11 14:49
    to pożyczę całą potrzebną kwotę.

    1. DZIĘKI! , Alonzo Vega 31/12/11 15:01
      na mailu całe info :)

  3. napisz na mojego , smichal 31/12/11 14:50
    maila to poratuje chyba, że z Kokosa korzystasz?

    1. też , Alonzo Vega 31/12/11 15:01
      dzieki wielkie za propozycje :)

  4. Sprawdź czy doszło. , marek_m 31/12/11 15:10
    ...

    1. tak , Alonzo Vega 31/12/11 19:51
      dostalem sms z banku. dzieki :)

  5. daj znać po północy ile w sumie dostałeś , bwana 31/12/11 15:54
    może przebijemy Owsiaka:-D

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. hehe , Alonzo Vega 31/12/11 19:52
      tyle ile w temacie, no chyba ze w banku nastanie błąd w 2012 ;)

  6. Pozdro , gigas! 31/12/11 23:06
    wielkie dla ciebie, Alonzo :) oddawaj i bogac sie wreszcie :)

    Na tpc przelotem, ale z nadzieja.

    1. dzieki , Alonzo Vega 31/12/11 23:13
      za zyczenia te ;)

      i nawzajem! :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL