Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3285 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

combofix nie daje rady - co teraz? , Yorg 9/02/12 19:47
a wiec - czesc syfu wywalilem recznie (rejestr, autostart + podejrzane pliki z temp, windows i system 32).

Combofix zaczal sie odpalac, ale... po pytaniu czy chce konsole odzyskiwania zainstalowac (daje nie) nic sie nie dzieje. czakalem 45 minut i nic.

Syf nadal jakis jest bo co jakis czas otwiera sie przypadkowa strona WWW oraz nie moge zainstalowac zadnego programu - mimo ze konto ma prawa admina.

reinstalacja XP niestety nie wchodzi w gre

GG: 1706185
lub komórka :)

  1. z ciekawości , Chrisu 9/02/12 20:05
    czemu konsoli nie chcesz?

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. bo trzeba ja zassac z internetu , Yorg 9/02/12 20:41
      a jakos nie chce tego

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  2. Może MBAM ? , Majster 9/02/12 21:00
    Malwarebytes Anti-Malware:

    http://www.programosy.pl/...ytes-anti-malware.html

    http://malwarebytes.gt500.org/

    A jeśli to nie pomoże to chociaż Kaspersky Anti-Virus Trial Version.

    Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

    1. Jeszcze - Kaspersky TDSSKiller. , Majster 9/02/12 22:20
      Link:

      http://www.programosy.pl/...persky-tdsskiller.html

      Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

  3. a czasem nie masz pliczku SPDT.sys ? , fatal 9/02/12 21:38
    W systemie? jeśli tak - wywal emulator napędu CD/DVD na czas skanowania.

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  4. hmm , Pietka 9/02/12 21:51
    a próbowałeś odpalać combofixa w trybie awaryjnym?

    potem można jeszcze spróbować: dr.web cureit, spybot s&d... lub może po tej "otwieranej" www dojść za pomocą google co to może być i jak uleczyć.

  5. Trojan Remover , Dhoine 10/02/12 06:55
    u mnie ostatnio ladnie zawalczyl.

  6. Avira Rescue System , petergreen 10/02/12 08:54
    Spróbuj: http://www.dobreprogramy.pl/...,Windows,20514.html

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL