Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9445 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam kart 6990 lub 7970 z fabrycznym blokiem wodny. , acd 11/02/12 12:44
Tyle newsow o tym bylo, ale nijak znalezc w sklepach. Pomoze ktos linkiem ( moze byc tez zagranicznie, ale z shippingiem do Polski ).

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. .:. , Shneider 11/02/12 12:54
    Za pół roku może takie się pojawią.

    Kup:
    ASUS HD7970-3GD5 (90-C3CHJ0-U0UAY0YZ) [ http://cenowarka.pl/723275 ]
    EK Water Blocks EK-FC 7970 / 7950 Acetal Nickel EN [ http://www.cooling.pl/...el-en,produkt,553704.html ]

    Potwierdzenie pełnej zgodności [ http://www.coolingconfigurator.com/...831109856185 ]

    Jak nie masz czasu to podrzuć mi kartę i założę blok.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. Nacando , acd 11/02/12 13:04
      Zalozenie bloku to utrata gwarancji:/ umiem to robic bo mam caly komp zwodowany wlasnej roboty chlodzeniem. Natomiast ryzyko straty 2500 jest zbyt duze.

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. .:. , Shneider 11/02/12 13:35
        Ale przecież na karcie nie masz plomb.
        Bez obaw możesz zdjąć chłodzenie, najlepiej kiedy karta jest bardzo ciepła.
        A jak przyjdzie potrzeba reklamacji to zakładasz radiator.

        Innym wyjściem jest kupno tego co jest na rynku i sprzedaż w chwili kiedy pojawi się coś zwodowanego.

        Do czasu premiery Keplera AMD nie spuści z cen.

        .:: Live at Trance Energy ::.

  2. musisz poczekac , w1lko 11/02/12 13:31
    http://www.fudzilla.com/...ts-water-cooled-hd-7970

    Unfortunately, the price or the precise clocks haven't been released, but the card should show up sometimes soon.

    http://www.facebook.com/...6.8639201380&type=1

    1. albo i nie , w1lko 11/02/12 13:32
      http://www.ebuyer.com/...e&utm_medium=products

      1. Ale cena:/ , acd 11/02/12 13:35
        Porypane to troche..

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL