Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9443 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Kablówka] - jak nagrywać programy, mając dekoder UPC bez nagrywarki , Remek 11/02/12 19:50
Standardowy dekoder cyfrowy UPC DCR 7111 nie ma nagrywarki. Podobno jego port SCART nie działa jednocześnie z portem HDMI, więc podłączenie przez SCART np. nagrywarki czy magnetowidu pewnie nic nie da. Czy ktoś próbował już to rozkminić? Nie zależy mi na nagrywaniu w HD, tylko jakkolwiek.

  1. hmm , bartek_mi 11/02/12 19:52
    podlaczasz do nagrywarki koncentryka - upc nadaje sygnal cyfrowy i analogowy na raz.

    a z nagrywarka czy video to juz norma - wstroic kanaly i voila

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. Czyli muszę rozgałęzić... , Remek 11/02/12 19:53
      Bo obecnie mam tylko koncentryk wpięty bezpośrednio w dekoder cyfrowy.

      1. hmm , bartek_mi 11/02/12 20:37
        tak

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    2. To nie do końca tak , Bergerac 13/02/12 13:48
      ponieważ operatorzy kablowi systematycznie usuwają z oferty analogowej kanały, pozostawiając je tylko w ofercie cyfrowej. Tak więc nie wszystko nagra.
      Można zrobić inaczej: jeżeli komuś nie zależy na jakości HDMI na telewizorze, może z dekodera wyprowadzić SCARTa do rozdzielacza (pewnie ze dwie dychy w Saturnie), a stąd jeden SCART do nagrywarki, a drugi do TV.

      Barbossa: You're supposed to be dead!
      Jack Sparrow: Am I not?

      1. A jeśli podłączę rozdzielacz , Remek 13/02/12 14:57
        HDMI? znaczy splitterek?

        1. To wtedy , Bergerac 15/02/12 13:32
          kozie w dupę napchać, gdyż nie nagrasz sygnału na nagrywarce. Próbowałem i wyszło mi, że z cyfrowego dekodera na nagrywarkę DVD nagrywa po SCART, a po HDMI nie.

          Barbossa: You're supposed to be dead!
          Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL