Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 07:46
 » PrzeM 07:44
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 38728 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak sformatować pendrive? :) , ViS 17/02/12 15:47
Był kingston datatraveler encrypted, 1gb. Miał partycję "rozruchową" nieszyfrowaną 2.5mb z programem, reszta zaszyfrowana. Wywaliłem szyfrowaną, teraz pendrive ma tylko 2.5mb i wszelkie kasowania, zerowania nic nie dają, bo wszystko go widzi jako 2.5mb :) Jakieś pomysły?

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. Może ten soft pomoże , DeathClaw 17/02/12 15:53
    HP USB Disk Storage Format Tool

  2. DMDE , laciak88 17/02/12 15:56
    ...

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

  3. miałem podobny problem , bajbusek 17/02/12 15:59
    dawno, dawno temu ... załatwiłem sprawę FDISKiem spod dosa - tam siedzi druga partycja - ukryta IARC

  4. ... , Kalkin 17/02/12 16:00
    użyj windowsowego diskpart

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. zbiorczo :) , ViS 17/02/12 16:21
      pendrive jest fizycznie widziany jako 2,5mb - zawsze ten rozmiar podawany jest przy nazwie dysku, tak jak Hitachi bleble (320gb) tak tu jest Kingston (2.5MB).
      Partycje wywalałem diskpartem, cleanem, testdiskiem. HP USB format też nie daje rady, bo już na starcie wykrywa że pendrive ma 2.5mb.
      Fdisk z Ultimate BootCD nie widzi pendrive :(
      a DMDE wygląda fajnie, ale nie mam pojęcia co mam z nim zrobić :) RTFM? :) http://softdm.com/manual.html
      Ogólnie pokazuje że ma w całości 5tys sektorów z czego partycja jest na 4.9 tys... jakoś tak ;)

      I will not buy this record - it is
      scratched.

      1. Otwórz DMDE , laciak88 17/02/12 17:25
        połapiesz się :).

        W skrócie: przy włączeniu otwierasz pożądany dysk fizyczny, w okienku, które wyskoczy usuwasz wszystkie partcje i powinien dać się sformatować spod Windy.

        "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
        life's problems."

  5. Zarządzanie dyskami w windows , DeathClaw 17/02/12 16:40
    co pokazuje?

    1. takie rzeczy: , ViS 17/02/12 17:14
      http://imageshack.us/...id=sZmrktbc1NPs2OTRmePU06g

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  6. linuksowy livecd , gorky 17/02/12 17:52
    i dd powinno załatwić sprawę.

  7. ja mialem podobnie z pendrive innej firmy , Kriomag 18/02/12 21:18
    i do tego byl programik taki ktorym suwaczkiem ustawialo sie pojemnosc partycji pierwszej i drugiej albo przelaczenie na pojedyncza. poszukaj na stronei producenta (bo bez tego programu tez nie dalo rady nic pozmieniac standardowymi narzedziami).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL