Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 07:46
 » PrzeM 07:44
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 38651 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do Androidowców - jaki odtwarzacz do " *.avi " ?? , fiskomp 17/02/12 23:31
Niezbyt wymagający, sam prosty w obsłudze i spartański w wyglądzie. Ma mieć szukajkę po katalogach na karcie SD, klik i film na ekranie. Jakby miał możliwość przeskalowywanie "w dół" to już by były miody, ale to pewnie jak w dawnej Erze :)

  1. mobo player , Ranx 18/02/12 07:53
    i arcmedia
    sprawdz oba.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. +1 do mobo , Doczu 18/02/12 08:15
      123

    2. +1 ... , cp_stef 18/02/12 09:52
      Uzywam mobo na Desire z Oxygen ROM.

      -|- www.lokir.org/blog
      -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
      polsku !

  2. nie wiem jak avi , Bitboy_ 18/02/12 09:48
    ale do .mkv lub .mp4 zdecydowanie polecam chyba najlepszego playera jakim jest
    'mViedoPlayer'. Pro kosztuje grosze ale jest genialny, zresztą jest też chyba równie dobry darmowy.

    9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
    Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
    ,FraDesION660P

  3. dzięki wielkie, faktycznie fajne playerki, to jeszcze na koniec - coś do FULL BACKUP'u. , fiskomp 18/02/12 15:18
    Coś w stylu, podpinam przez USB do komputerka i robi backup total HTC, co w środku i co na karcie SD. Po prostu WSZYSTKO :)

    Jest takie coś i da się ?

    1. a ruta masz? , Ranx 18/02/12 16:15
      jak nie to sie nida.
      jak masz to pisz skrypta ale wolne to będzie:P
      nandroid lub podobny do backupu fona a potem z karty na dysk i/albo titatnium backup albo mybackup root do inkremetalnych backupów.
      więcej nie trzeba.
      a jak nie masz ruta to się pałuj:D

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  4. ty się nie wymądrzaj :) Paskud jeden, nie mam Root'a i nie będzie :) , fiskomp 18/02/12 16:48
    Jakoś przeżyję, w sumie mam wszystko co chciałem.

    1. miało pod Ranx'em być. , fiskomp 18/02/12 16:49
      j.w.

    2. a są androidy z klapką? , Ranx 18/02/12 16:58
      bo nie widziałem:DP

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  5. mobo player , Kriomag 18/02/12 18:30
    najladniejszy i najprostrzy w uzytkowaniu zarazem :) czasami jak sam nie zajarzy ze musi soft decoding wlaczyc trzeba mu recznie wybrac przytrzymujac na pliku i smiga :)
    jest jeszcze bsplayer lite, tez dobry, ma opcje zoom w czasie odtwrzania (plynna - dwoma palcami jak to w androidzie).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL