Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:17
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47070 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Hosting] Czy ktoś może polecić jakiś hosting z przeznaczeniem na skrzynki mailowe? , elliot_pl 20/02/12 12:21
Sprawa wygląda tak:

Jest sobie firma posiadajca wlasna domene i hosting w webd.pl. Przez ich panel mozna spokojnie sobie dodawac skrzynki, itp. Jednak dla zwyklych userow, dostep do poczty jest troche dziwny: linki do webmaila nie do zapamietania, loginy wymyslne, itp., ale ogolnie wszystko dziala.

Jedt druga firma, dla ktorej musze na dniach wykupic domene, razem z hostingiem z przeznaczeniem glownie pod konta pocztowe (moze jakas prosta stronka bedzie w przyszlosci).

I teraz prosba/pytanie - czy ktos moze polecic firme, gdzie kupie tanio domene+hosting z przejrzystym panelem i wygodnym webmailem dla userow? Dobrze zeby byl tez IMAP.

Bedzie wdzieczny za jakies podpowiedzi.

momtoronomyotypaldollyochagi...

  1. Google Mail? , gorky 20/02/12 12:24
    z obługą własnej domeny - mam, działa idealnie, a ludzie dostają interfejs Google do którego są przyzwyczajeni

    1. i link , gorky 20/02/12 12:25
      http://www.google.com/...tl/pl/business/index.html

      1. no ok , elliot_pl 20/02/12 16:57
        jest to jakas propozycja - dzieki. A moze ktos podrzuci cos jeszcze? :)

        momtoronomyotypaldollyochagi...

        1. przepasc , Vertus 20/02/12 17:52
          koniec przepasci
          coś jeszcze

          1. :-) , elliot_pl 20/02/12 18:40
            to moze podpowiedz - gdzie wykupic domene?

            momtoronomyotypaldollyochagi...

        2. nie polecę google ;-) , Artaa 21/02/12 18:19
          spróbuj powysłać jakieś inne załączniki niż dokumenty...


          cokolwiek innego:
          home, nazwa, itp

    2. no a jak wyglada kwestia strony jakiejs swojej na tym , elliot_pl 20/02/12 18:41
      to tez wchodzi w sklad tego abonamentu? Przyznam szczerze, ze nie mialem jesszcze chwili zeby przeczytac od deski do deski co tam jest, ale to pierwsze pytanie ktore mi sie nasuwa.

      momtoronomyotypaldollyochagi...

      1. nie wiem , gorky 20/02/12 18:58
        Oferują jakieś google pages chyba, ale z tego co pamiętam to można było robić tylko według ich szablonu. Musiałbyś doczytać :)

        Domenę ja osobiście mam wykupioną w ovh, żadnych problemów.

  2. Polecam siebie :) , Birdman 21/02/12 21:35
    Co prawda musiał byś wykupić sobie domene np w ovh ale jeśli chodzi o hosting to nie ma problemu. Możesz dostać panel do zarządzania, webmail. imap. Zaden problem. Jesli jesteś zainteresowany to odezwij się na maila z profilu.

    ping?

    1. masz swój hostnig i używasz maila od , Artaa 22/02/12 22:09
      ggoogle ;-)

      1. Bo to , Birdman 26/02/12 11:37
        prywatny mail. Eliot dostal juz firmowego ;)

        ping?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL