Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 55976 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak sie polaczyc z routerem , Ginn 21/02/12 00:00
Witam, przedstawie sytuacje: mieszkam w miejscowosci A, mam tam zalozony internet radiowy i w domu mam router na ktory bez problemu moge wejsc, chwilowo mieszkam ok 30 km dalej, znam IP tamtego router, haslo. Jest jakis sposob zebym sie mogl polaczyc z tamtym routerem?
  1. można , myszon 21/02/12 00:07
    ale musisz udostępnić dostęp przez WAN będąc w domu. Dla bezpieczeństwa ta opcja jest domyśnie wyłączona. Szukaj czegoś w stylu enable WAN access.

    1. Jak sie polaczyc z routerem , Ginn 21/02/12 00:10
      Ok sprawdze, napisze tylko ze jeszcze ze jest to router TP LINK, jesli bym znalazl ta opcje to wiecej nic nie trzeba robic?

  2. Jak sie polaczyc z routerem , Ginn 21/02/12 00:33
    Znalazlem takie cos: http://www.ireneuszpolec.net/?p=1367 ale u mnie nie ma wogole tej opcji w tym miejscu chociaz niby taki sam router.

  3. Jak sie polaczyc z routerem , Ginn 21/02/12 00:43
    Ok rozpisalem sie pewnie za duzo, znalazlem ta opcje u siebie w innym miejscu, i mam pytanie, mam podane: Web Management Port: 80 i Remote Management IP Address: 0.0.0.0
    CO powinienem wpisac tutaj zeby sie moc polaczyc?

    1. Zostaw to co jest. , Bart 21/02/12 00:55
      80 - możesz zmienić na dowolny inny, ale przy łączeniu będziesz musiał go wpisywać.
      IP zostawasz 0.0.0.0 co oznacza, że przymie połączenie z dowolnego IP.

      1. Remote M... , soker 21/02/12 19:35
        W tym routerze aby działało Web Management, Remote Managemen IP Adress trzeba ustawic na 255.255.255.255, port dowolny. No i najlepiej publiczne IP.

        CiviCUser

  4. Remote Management - publiczne IP , TheW@rrior 21/02/12 09:10
    Musisz mieć zewnętrzne IP (czyli nie zaczynające się na 10.x.x.x, 192.168.x.x, 172.16-31.x.x) na interfejscie WAN routera lub przekierowanie portu u swojego operatora sieci komputerowej.
    Pamiętaj że wystawiając zarządzanie do sieci narażasz się na to że ktoś inny może się pobawić twoim sprzętem. Polecam ustawić długie hasło, warto także zmienić domyślny port 80 na jakiś inny by później łączyć się z routerem przez http://zewn.IP:Port

    People who fear free software are those
    whose products are worth even less

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL