Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 70231 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

chatka Teletubisiów???? , ulan 23/02/12 18:35
http://warszawa.gazeta.pl/...ana_w_Warszawie_.html
tylko dlaczego za publiczne pieniądze???

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. poroniony projekt, , Rafael_3D 23/02/12 19:24
    ale to TYLKO projekt!
    Real wygląda niestety tak:
    http://www.salon24.pl/tag/4103,premie

    Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, bunt jest obowiązkiem.

  2. Ehhh... , DeathClaw 23/02/12 19:50
    Jak nie wiklinowy koszyk, to zielona kupa. Niedługo będą wieżowce z drewna robić i kryć strzechą.

    1. e tam ale to okienka to prawie , ulan 23/02/12 20:15
      styl hobbicki :)

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

  3. skojarz nazwisko , Pawelec 23/02/12 20:32
    Andrzej Melak, jego BRAT zginął pod Smoleńskiem, tak jak Prezesa! Taka sama trauma! A teraz trochę przypomnienia http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2011&id=151866 tu się o nim wypowiedziałem, http://twojepc.pl/boardPytanie155637.htm tu też. Gości wije się jak piskorz oby pokombinować i na nazwisku wyrobionym przez brata podskoczyć ciut wyżej. O istniejącej teraz alei chwały na ul Traczy też pisałem. Powstawała na chybcika, po cichu, bez konsultacji, ładu i składu. Poustawiali kamienie nie pytając się nikogo o pozwolenie. To samo zrobili z pamiętną tablicą na brzozie chyba co to ją ruskie zdjęli. Generalnie to ekipa która patrzy tylko w tył i żałuje straconej młodości a przy okazji wyciera sobie mordę 'dobrem Polski' i 'pamięcią o poległych'. A co do samej Olszynki Grochowskiej to w ten weekend będzie inscenizacja. Jak się ktoś wybiera to zapraszam na rozgrzewającego bronka po sąsiedzku.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

  4. heheh , Deus ex machine 23/02/12 21:33
    kret jeden .)

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL