Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 92013 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Allegro] Wystawiał ktoś dziś coś na sprzedaż? Nie mogę załadować zdjęć:/ , slanter 28/02/12 14:12
Nie wiecie czy Allegro ma jakiś problem z uploadem zdjęć? Za cholerę nie mogę nic dodać, ten głupawy liczniczek kręci się i kręci, a zdjęcia się nie ładują. Kurwa, co oni zrobili z tym niegdyś wygodnym i przejrzystym serwisem...

owoc żywota twojego je ZUS

  1. Ja wystawiałem, zachęcam do kupna ;) , Mikar 28/02/12 14:52
    http://allegro.pl/show_item.php?item=2173755091

    E8400, 4GB, 320+1500 GB, R6870,
    Chieftec CX05B-B, Nec 20wgx2pro, Xonar DX

  2. Udało się, promocja dla Boardowiczów;) , slanter 28/02/12 15:53
    Problem leżał po stronie Opery, w Chrome wsio chula. Coraz bardziej mnie Opera wkurza (używam jej już z 8 lat), youtube świruje, niedawno problem z ładowaniem się zdjęć na Allegro, a teraz z ich uploadowaniem... Wracając do auckji: http://allegro.pl/...580-stan-bdb-i2173929966.html dla braci z Boarda 100zł już z przesyłką.

    owoc żywota twojego je ZUS

    1. tani_cwaniak ;-D , Mikar 28/02/12 21:08
      j.w.

      E8400, 4GB, 320+1500 GB, R6870,
      Chieftec CX05B-B, Nec 20wgx2pro, Xonar DX

      1. Tania , Kenny 28/02/12 21:56
        bo tak ma na imię, czy bo mało bierze? :D

        .:Pozdrowienia:.

      2. Też mi się podoba , slanter 29/02/12 09:50
        hehe.

        owoc żywota twojego je ZUS

  3. hehe, najpierw layout , Kenny 28/02/12 16:02
    potem payu, teraz durne formularze... co ja sie naszukalem opcji np planowane wystawienie... patrze, a tu wyciagniete na pasek po prawej i znowu zaklikaj sie na smierc zeby cokolwiek zmienic bo oczywiscie nic nie moze byc na wierzchu.

    .:Pozdrowienia:.

  4. od niedzieli mają problem z mailami , Darek K. 28/02/12 18:28
    nie wszystkie dochodzą, racze większość nie dochodzi

    Everything that has a beginning has an end

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL