Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Kenjiro 20:00
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24

 Dzisiaj przeczytano
 31011 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

blokada: strzalka w gore + strzalka w lewo + S - PLZ HELP , Dash 7/05/12 12:03
witam
jak w temacie - nie dziala mi kombinacja tych 3 klawiszy w win7, domyslam sie ze cos z domyslnie wlaczonymi klawiszami trwalymi sie poprzestawialo, problem w tym ze nie wiem jak to wylaczyc, juz w ulatwieniach dostepu klikalem wszystko! na wylacz na wlacz, klawisze filtru tez juz grzebalem a i tak ta kombinacja niezmiernie wazna w FIFIE :) nie dziala! ma ktos rade co zrobic?
dodam ze klawiatura okej bo kazda inna kombinacja dziala, poza tym na win xp omawiany problem tez dziala wiec to ewidentnie wina software'u. Na razie jedyna rada jaka mi przyszla do glowy to reinstal windowsa no ale po 1 mi sie nie chce a po 2 nie zapobiega to problemowi w przyszlosci...
dzieki z gory


LPG SUX

  1. jak dla mnie to konflikt... , Kosiarz 7/05/12 12:44
    z jakims innym softem. sterowniki od grafy... cokolwiek. Jak chodzilo i nagle przestalo to przemysl czym sie ostatnio bawiles/co instalowales. Przejrzyj programy ktore chodza w tle.

    Ale urwal...

  2. otoz wlasnie dzialalo dobrze i nagle przestalo , Dash 7/05/12 13:19
    jestem prawie pewny ze to klawisze trwale lecz nie ma tam zadnego okienka czy okna dialogowego np z zapisanymi kombinacjami ktore sa blokowane - wtedy bylby po sprawie sa tylko checkboxy ktore odznaczam i nic, naciskajac w srodowisku win7 wspomniana kombinacje kilka razy wydawany jest dzwiek i nic sie nie dzieje, zas w grze newralgiczna kombinacja klawiatury zwyczajnie nie daje zadnego efektu nawet wcisnieta 10x


    LPG SUX

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL