Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42002 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Oświetlenie fotelika rowerowego , Emios 25/05/12 00:10
Witam, sporo jest użytkowników rowerów na forum, chciałbym podpytać jak rozwiązujecie problem oświetlenia w rowerze z założonym fotelikiem(lampa pod siodełkiem jest zapłoniona przez fotelik)

  1. hmm , bartek_mi 25/05/12 00:24
    nie mam problemu tego typu ale bym po prostu zamontowal jakiegos cateya do fotelika, do tego okleil tasma odblaskowa i po sprawie

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. Nie sądzę, żebyś jeździł nocą z dzieckiem, chociaż. ? , fiskomp 25/05/12 08:48
    Najlepiej jak wyżej pisano, okleić tył folią odblaskową i wystarczy.

  3. Eeeee , slanter 25/05/12 09:51
    oświetlić fotelik?

    owoc żywota twojego je ZUS

  4. podepne sie do tematu , Druzil 25/05/12 11:03
    Potrzebuje kupic fotelik dla 2 latki.
    Jaki potrzeba kupic ? taki na tylne kolo czy moze cos na przod ?
    Na co zwracac uwage przy zakupie ?

    1. Ja kupiłem na tył, sugerowałem się materiałem użytym do mocowania , Emios 25/05/12 14:09
      wypadło na firmę Hamax

    2. też mam Hamaxa, polecam , PrzeM 25/05/12 14:42
      używam juz trzeci rok - mocowany na rurę podsiodłową przy pomocy metalowego pałąka i zatrzasku - odchylane oparcie, pasy bezpieczeństwa i zapięcie dla nóg coby maluch nie kopał, dziecko do 21 kilo max, z tyłu ma fabrycznie zamocowaną czerwoną lampke dioodową

      PrzeM

      above the mind - powered by meat...

    3. Hamax , dida 27/05/12 16:31
      Kupiłem Hamaxa siesta w okolicach 320 pln polecam za jakoś wykonania i wygodę. Można tez wybrać tańszy model styka bez problemu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL