Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 10:58
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 59591 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Puby i dyskoteki lodzkie.... , madi1 30/05/12 11:22
Czy moze mi ktos polecic dobre kluby i dyskoteki lodzkie?Kolezance robimy panienskie,ale poniewaz mieszkam od dawna za granica ,nie wiem jakie nowe klubiki powstaly od 2006.Z tego co pamietam to Kabaret, moze jest cos podobnym stylu...
Chcialybysmy oczywiscie odwiedzic kilka klubow...

  1. Najpierw , laciak88 30/05/12 11:27
    zdjęcie :-)

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. osz f... , Okota 30/05/12 11:47
      nie pomyslalem:P

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

    2. zdjęcie,ale , Demo 30/05/12 11:47
      całego składu organizacyjnego. Zdjęcie młodej to będzie wisienka na torcie.

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

  2. hmm , Okota 30/05/12 11:46
    bedroom jest trendy teraz:P nie polecam Pomaranczy
    kaliska zmaloleciala elektrownia uczesczana przez staruchow ... ewentualnie klub przy kaliskiej... nie pamietam jak teraz sie nazywa...
    trzeba podzwonic i zamowic miejsca:)

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  3. Hmmm , Ament 30/05/12 11:47
    http://www.mytinyphone.com/...curytruck/551482.jpg

    I
    -AMENT-
    I

  4. lol , Barts_706 30/05/12 11:51
    Łódź to jest pryszcz na dupie polski. Piotrkowska to jest rynsztok zalany piwem i wyrzyganymi kebabami. Wszędzie można dostać w ryj od dresa, w klubie, na ulicy, wszędzie. W porównaniu z Warszawą i Krakowem, clubbingowo Łódź tkwi ciągle w latach 90tych.

    A skoro już upuściłem żółci i jadu, konkret: rozważ Bedroom (za: relatywnie porządna ochrona, stylowe wnętrze, przeciw: ceny, wychodzisz i lądujesz koło Piotrkowskiej) albo Elektrownię (za: bezpośrednia okolica relatywnie bezpieczna - Manufaktura, przeciw: mniej stylowe wnętrze niż Bedroom). Odpuść Pomarańczę (dresiarstwo na bramce i w klienteli, jak na wiejskiej dyskotece).Jeśli ma być nieco taniej i niekoniecznie mega-stylowo, to poleciłbym Riff-Raff - w miarę spokojnie, znośne ceny.

    _______________________________

    http://jawnesny.pl

    1. tyyy... a co ty mnie tu tak o lodzi??? , Okota 30/05/12 12:37
      A za kim jestes?
      :P

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

    2. No coż... , Birdman 31/05/12 09:51
      Jakie władze - takie miasto.

      Co do klubów to z doświadczenia własnego polecę kluby studenckie. Tanie, zawsze fajna atmosfera i zazwyczaj bezpiecznie.

      ping?

  5. jeszcze dopiszę , Tiamat 30/05/12 14:58
    kokoo, gossip i czekoladę

    -+- TmT ---
    Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
    binarny, drudzy nie.

    1. tez polecam te kluby , MayheM 30/05/12 16:15
      a Kaliska wiecznie zywa.

  6. w temacie kebabów nie polecam istambul , Trunks 30/05/12 15:20
    ;-P

  7. to jakas alternatywa jest... , madi1 31/05/12 09:09
    Suppi !Dziekuje za wszystkie pomysly.Z pewnoscia odwiedzimy jakis klubik.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL