Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16

 Dzisiaj przeczytano
 43254 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zgubiłem portfel ze wszystkimi kartami i dokumentami od auta.... , Kriomag 6/06/12 19:41
jestem tak wkurwiony ze nie wiem od czego zacząć, gdzie dzwonic, gdzie isc... poradźcie proszę :(
najgorsze jest to ze jutro o swicie jade do poznania na kilka dni... ofc musze samochodem.

  1. o tej porze to juz tylko , Artaa 6/06/12 19:44
    na policję aby zglosić, może zechcą sprawdzić i dadzą dokument że zgłosileś.

    1. zgloszone , Kriomag 6/06/12 22:08
      karty zastrzezone w banku, dowod osobisty zastrzezony w banku, z policji tez mam pisemko.
      co jeszcze moge zrobic? :/

      1. czekać , Artaa 6/06/12 22:12
        czasem ktoś wrzuci do skrzynki pocztowej i po tygodniu się znajdzie

  2. Zastanawiaj sie dalej... , Ament 6/06/12 20:25
    Tymczasem ktos juz sobie wykorzysta dokumenty.

    I
    -AMENT-
    I

  3. Myśl pozytywnie - mój portfel zawsze do mnie wracał , Emalia 6/06/12 20:26
    Zgubiłem pewnie 5-6 razy w życiu i zawsze wracał z pełną zawartością, Ludzie jak znajdą to oddają. A może zostawiłeś np. w szufladzie w pracy?

    1. miałem , Kriomag 6/06/12 21:04
      tuż przed domem, wyszedlem ze sklepu i wlozylem paragon do portfela, poszedlem przestawic auto w lepsze miejsce i prosto do domu, w domu nie ma i nikt nei widzial, na dworze szukalem i w aucie, sklep juz nei czynny byl.
      karty zastrzeglem, mowicie ze na policje musze leciec?

  4. Biuro rzeczy znalezionych? , lol555 6/06/12 21:25
    Mój kolega też zgubił .. i się właśnie w takim miejscu znalazły

    123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL