Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » 247 14:15
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 75701 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dropbox - czy można udostępnić folder.. , m&m 14/06/12 09:11
do wrzucania plików dla osób bez konta (klienta)? Tzn. mam programik w fonie, tam utworzyłem folder i po przytrzymaniu palcem mam opcję share i dostaję link. Po kliknięciu na link na pc otwiera się strona z ikoną folderu na środku i nic - co trzeba zrobić żeby wrzucać tam pliki?

  1. 123 , Kosiarz 14/06/12 09:26
    utworzyles folder z mozliwoscia odczytu z kad chcesz. z tego co wiem to dziala to tylko i wylacznie w jedna strone. zeby tam wrzucac cos to musisz sie zalogowac.

    a co do wrzucania to w dropboxie - co z reszta po czesci wynika z nazwy - dziala drag and drop. masz folder na kompie (nadrzedny dropboxa) z ktorym robisz sobie co chcesz i jest on automatycznie synchronizowany z serwerem. ten folder mozesz caly udostepnic komu chcesz linkiem (do odczytu) badz miec do niego pelny dostep w dowolnym miejscu po zalogowaniu. jak chcesz zeby ktos Ci tam wrzucal pliki musisz mu dac haslo - uzywamy tego czesto przy projektach bo jest wygodne, kazdy ma haslo i uploaduje pliki z nickiem w nazwie zeby przez przypadek czegos komus nie nadpisac...

    Ale urwal...

  2. już sobie poradziłem , m&m 14/06/12 09:31
    po prostu jak robiłem z komórki to nie było opcji zapraszania po mailu, jak odpaliłem z kompa to już się rozjaśniło.

  3. W samym Dropboksie nie ma takiej możliwości, ale można użyć np. , Rhobaak 14/06/12 09:32
    uploadtodropbox.com

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL