Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 90150 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Paczka nadana dzisiaj, kiedy pojawi się w systemie (śledzenie przesyłki na WWW) ? , Yosarian 17/06/12 20:34
Paczkę nadałem dzisiaj na poczcie, mija kilka godzin i na stronie Poczty Polskiej - śledzenie przesyłki nie ma śladu po niej i pojawia się komunikat "Brak przesyłki o podanym identyfikatorze"
Do tej pory, gdy nadawałem w dzień powszedni, zawsze było info od razu na w/w WWW
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Wydaje mi się, że jak "pani z okienka" przyjmuje paczkę i wklepuje coś do komputera to właśnie wprowadza nr paczki z druku nadania. do systemu i od razu jest ona widoczna (dane paczki, data i godz, nadania i status NADANA).
Wie może ktoś jak to dokładnie działa ?

Obawiam się, że mogła wprowadzić zły numer, rąbnąć się przy 20 cyfrowym identyfikatorze :(

All the best people in life seem to like
LINUX.
Steve Wozniak

  1. Spokojnie... , Doczu 17/06/12 20:42
    ... czasem jest tak że wogóle się nie pojawia w systemie, a czasem już po godzinie jest.
    Wszystko zalezy czy nadawałeś w placówce terenowej, czy jakiejś główniejszej.
    Co do błędu, to jesli wklepywała z palca to różnie bywa, ale jeśli zeskanowała kod kreskowy, to pomyłka jest wykluczona.
    Tak czy inaczej jutro rano już powinien być jakiś ruch w systemie.

    1. ... , Yosarian 17/06/12 20:56
      "w placówce terenowej, czy jakiejś główniejszej"
      w główniejszej i to chyba nawet tych bardziej ;) ale cholerka nie pamiętam czy skanowała czy klepała..

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

      1. eeee... , Doczu 17/06/12 21:33
        ... to pewnie skanowała.

    2. W ogole , Ament 17/06/12 21:53
      ...

      I
      -AMENT-
      I

      1. tak - wiem... , Doczu 18/06/12 04:36
        ... zawsze mam z tym problem. Podobnie jak z "co najmniej"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL