Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 90142 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomyslalem ze mam zepsute CB radio. , ptoki 17/06/12 21:50
zalozylem sobie do auta antene i wygrzebalem radio ze strychu. I cala droge wo wawy i spowrotem mialem w nim cisze.
Okazalo sie ze mylnie zalozylem ze kanal drogowy to 15-ka.

A juz zdazylem tamto radio wymienic na drugie (z jeszcze bardziej zakurzonego strychu)...

;)

  1. hmmm , resmedia 17/06/12 21:53
    http://www.youtube.com/watch?v=mNbzJJXMPW0

    desipere est juris gentium

    1. wygrałeś :) , Demo 17/06/12 21:54
      1..

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

    2. hmm.... , Yosarian 17/06/12 22:06
      najważniejsze, ze rozwiązał swój problem ;) ... choć z drugiej strony, gdyby był bardziej "homo" i odpuścił sobie "sapiens" czyli nie pomyślał, że... tylko zaczął kręcić, wciskać, przestawiać....to penie używałby nadal radia z mniej zakurzonego strychu ;)

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

    3. sie smiejesz. , ptoki 17/06/12 22:39
      Nie mialem pod reka neta zeby sprawdzic a nie chcialo mi sie dzwonic po ludziach z gupim pytaniem. Zrobilem juz autem dobre 150kkm i CB mi nie bylo potrzebne wiec przeboleje i te podroz bez szczekaczki.

      A zeby bylo po komputerowemu:
      Wpadl bys ze instalka windowsa XP sie zawiesza przy wczytywaniu sterownikow (jeszcze w trybie tekstowym) z powodu podpietego do usb modemy neostrady (sagem)?

      Takie moje cool story...
      :)

      1. hmmm , resmedia 17/06/12 22:50
        dla mnie to jest oczywiste, ze instalka windowsa XP sie zawiesza przy wczytywaniu sterownikow (jeszcze w trybie tekstowym) z powodu podpietego do usb modemy neostrady (sagem)

        desipere est juris gentium

  2. 123 , Demo 17/06/12 21:54
    http://4.bp.blogspot.com/...qb4/s1600/facepalm.jpg

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  3. tak mi sie przypomnialo , Banan 17/06/12 22:47
    http://www.youtube.com/watch?v=ODiTE18Ygn4

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL